CYKL "WAKACJE Z TWARDZIELAMI"

John Travolta, Nicolas Cage i Pierce Brosnan - nieśmiertelni, niepokonani i niezniszczalni. CANAL+ zaprasza w lipcu i sierpniu na "Wakacje z twardzielami"! W programie m.in: "Jestem zemstą" z Johnem Tavoltą w roli głównej, "Dobry, zły i martwy" z Dolphem Lundgrenem i Dannym Trejo, thriller "Impuls" z Piercem Brosnanem, a także "Zabójca idealny", w którym wystąpił Steven Seagal. Premiery w każdy piątek lipca o godzinie 21:00. Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+.

Filmowy cykl "Wakacje z twardzielami" w CANAL+ rozpocznie "Jestem zemstą", czyli trzymająca w napięciu opowieść o śmierci, zdradzie i zemście za wszelką cenę. W roli niepowstrzymanego przed wymierzeniem sprawiedliwości mężczyzny - John Travolta ("Pulp Fiction", "Barwy kampanii").

Stanley Hill (John Travolta) wraz z żoną Vivian (Rebecca De Mornay) zostają napadnięci w podziemnym garażu. Mężczyzna podejmuje desperacką próbę obrony swej ukochanej przed bandytami. Niestety w wyniku szarpaniny kobieta zostaje ranna i umiera na rękach męża. Zrozpaczony wdowiec postanawia zemścić się na zabójcach. Okazuje się, że zadarł z potężnymi gangsterami, którzy mają szerokie wpływy wśród lokalnych urzędników oraz polityków.
PREMIERA: CANAL+, piątek 7 lipca, godz. 21:00

Jestem zemstą

dystrybucja Monolith Films Sp. z o.o.
Trzymająca w napięciu opowieść o śmierci, zdradzie i zemście za wszelką cenę. W roli niepowstrzymanego przed wymierzeniem sprawiedliwości mężczyzny - John Travolta ("Barwy kampanii", "Sezon na zabijanie", "Kod dostępu").
Czytaj więcej
Stanley Hill (John Travolta) wraz z żoną Vivian (Rebecca De Mornay) zostają napadnięci w podziemnym garażu. Mężczyzna podejmuje desperacką próbę obrony swej...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , ,

gatunek: kino akcji

produkcja: USA, 2016

ND | 25.02 | 23:30
CANAL+

Dla fanów pościgów i narkotykowych porachunków CANAL+ przygotował superprodukcję "Dobry, zły i martwy". W rolach głównych kultowe postaci kina akcji: Danny Trejo ("Maczeta") i Dolph Lundgren ("Niezniszczalni").

Brian Barnes (Johnny Messner) nieoczekiwanie budzi się pośrodku pustyni. Nie pamięta nic. Nie ma pojęcia, kim jest, ani jak się tam znalazł. Ma za to towarzystwo ośmiu trupów, vana wypchanego kokainą oraz górę pieniędzy. Po piętach depcze mu narkotykowy boss Danny Perez (Danny Trejo), agent antynarkotykowy Rooker (Dolph Lundgren) oraz skorumpowany szeryf Olson (Michael Pare). Każdy z nich pragnie położyć rękę na kasie i narkotykach. Ścigany mężczyzna powoli przypomina sobie kim jest, ale im więcej faktów zaczyna kojarzyć, tym bardziej chce o nich zapomnieć.
PREMIERA: CANAL+, piątek 14 lipca, godz. 21:00

Dobry, zły i martwy

dystrybucja Monolith Films Sp. z o.o.
Pościgi i narkotykowe porachunki. W rolach głównych kultowe postaci kina akcji: Danny Trejo ("Maczeta") i Dolph Lundgren ("Niezniszczalni").
Czytaj więcej
Brian Barnes (Johnny Messner) nieoczekiwanie budzi się pośrodku pustyni. Nie pamięta nic. Nie ma pojęcia, kim jest, ani jak się tam znalazł. Ma za to towarzystwo ośmiu trupów, vana...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , ,

gatunek: kino akcji

produkcja: USA, 2015

Gdy wszystkiego jest za dużo, pękają granice, a rzeczywistość zamienia się w koszmar. Mrożące krew w żyłach momenty zapewni widzom thriller "Impuls" z Piercem Brosnanem ("Autor widmo", "GoldenEye") w roli tajemniczego właściciela klubu nocnego.

Czworo przyjaciół zamierza spędzić szampański weekend na tropikalnej wyspie. Zabawa nabiera tempa, gdy poznają tajemniczego właściciela klubu nocnego (Pierce Brosnan). Mężczyzna proponuje im spróbowanie nowego, eksperymentalnego narkotyku. Pobudzeni, pozbawieni zahamowań, wcielają w życie swoje najdziksze fantazje. Zafascynowani tajemniczą substancją, mimo wcześniejszych ostrzeżeń, decydują się powtórzyć dawkę. Tym razem jednak sytuacja wymyka się spod kontroli, bo narkotyk wywołuje nieoczekiwane efekty uboczne. Pobyt na rajskiej wyspie zamienia się w koszmar, który nieuchronnie zmierza do tragicznego finału.
PREMIERA: CANAL+, piątek 21 lipca, godz. 21:00

Impuls

dystrybucja Monolith Films Sp. z o.o.
Gdy wszystkiego jest za dużo, pękają granice, a rzeczywistość zamienia się w koszmar. Mrożący krew w żyłach thriller z Piercem Brosnanem ("Autor widmo", "GoldenEye") w roli tajemniczego właściciela klubu nocnego.
Czytaj więcej
Czworo przyjaciół zamierza spędzić szampański weekend na tropikalnej wyspie. Zabawa nabiera tempa, gdy poznają tajemniczego właściciela klubu nocnego (Pierce Brosnan). Mężczyzna...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , ,

gatunek: thriller

produkcja: USA, 2016

W ostatni piątek lipca na antenie zagości natomiast mocne kino producentów "Oddziału wyrzutków" i "Zabójczej gry". Steven Seagal ("Człowiek zasad") i Johnny Messner ("Dobry, zły i martwy") w thrillerze science fiction "Zabójca idealny".

Ameryka, rok 2045. Państwo przybrało totalitarny charakter. Na jego czele stoi bezwzględny Dyrektor (Steven Seagal), który kontroluje wszelkie aspekty życia obywateli. Przeciwnicy władzy są natychmiast identyfikowani i szybko eliminowani przez rządowych zabójców. Condor (Johnny Messner) należy do grona najlepszych tajnych agentów. Gdy jednak zlecona mu operacja wyeliminowania kolejnego przeciwnika rządu kończy się niepowodzeniem, on sam staje się celem dawnych kompanów. Ścigany odkrywa, że był częścią specjalnego programu, w ramach którego uczyniono z niego zabójcę idealnego.
PREMIERA: CANAL+, piątek 28 lipca, godz. 21:00

Zabójca idealny

dystrybucja Monolith Films Sp. z o.o.
Mocne kino producentów "Oddziału wyrzutków" i "Zabójczej gry". Steven Seagal ("Człowiek zasad") i Johnny Messner ("Dobry, zły i martwy").
Czytaj więcej
Ameryka, rok 2045. Państwo przybrało totalitarny charakter. Na jego czele stoi bezwzględny Dyrektor (Steven Seagal), który kontroluje wszelkie aspekty życia obywateli. Przeciwnicy...

obsada: ,

gatunek: thriller science fiction

produkcja: USA, 2016

W programie również: "Dorwać Wattsa", czyli chińska mafia, amerykański hazardzista i Jackie Chan w roli niepowstrzymanego detektywa; "Krwawa noc", którą przetrwać będzie musiał Danny Trejo"Kodeks sprawiedliwego" i Steven Segal przywracający porządek w miasteczku opanowanym przez gangi. A na zakończenie cyklu "Wakacje z twardzielami" pojawi się "Ostatnia misja USS Indianapolis" pod dowództwem kapitana Nicolasa Cage'a.

Dorwać Wattsa

Wypełniona akcją komedia Renny'ego Harlina, reżysera "Legendy Herkulesa" oraz "Długiego pocałunku na dobranoc". Chińska mafia, amerykański hazardzista i Jackie Chan w roli niepowstrzymanego detektywa.
Czytaj więcej
Detektyw Bennie Black (Jackie Chan) od lat depcze po piętach szefowi chińskiej mafii Victorowi Wongowi. Kiedy jednak gang grozi jego pięknej siostrzenicy Bai, misja Blacka nabiera...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , ,

gatunek: film akcji

produkcja: Chiny, Hong Kong, USA, 2016

Ostatnia misja USS Indianapolis

dystrybucja Monolith. ALL RIGHTS RESERVED.
II wojna światowa na morzu. Starcie sił amerykańsko - japońskich. U boku Nicolasa Cage'a ("Dzikość serca", "Zostawić Las Vegas") Weronika Rosati ("Pitbull", "Obława").
Czytaj więcej
Kapitan Charles McVay (Nicolas Cage), dowodzący amerykańskim krążownikiem USS Indianapolis, otrzymuje tajną misję dostarczenia ładunku nuklearnego do bomby atomowej Little Boy, która...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , , ,

produkcja: USA, 2016

CYKL "WAKACJE Z TWARDZIELAMI" W CANAL+:

7 lipca, godz. 21:00 – "Jestem zemstą"
14 lipca, godz. 21:00 – "Dobry, zły i martwy"
21 lipca, godz. 21:00 -  "Impuls"
28 lipca, godz. 21:00 – "Zabójca idealny"
4 sierpnia, godz. 21:00 – "Dorwać Wattsa"
11 sierpnia, godz. 21:00 – "Krwawa noc"
18 sierpnia, godz. 21:00 – "Kodeks sprawiedliwego"
25 sierpnia, godz. 21:00 – "Ostatnia misja USS Indianapolis"

NEWSY FILMOWE

"Creed 2": Grafika zapowiadająca film

Sylvester Stallone zaprezentował zdjęcie zapowiadające...

22:23 (17.02)

Pierce Brosnan na tropie Guya Pearce'a

W sieci pojawił się zwiastun thrillera "Spinning Man".

00:00 (08.02)

Nicolas Cage podgląda kobiety

Do sieci trafił zwiastun psychologiczno-erotycznego...

15:35 (30.01)

Nicolas Cage chce zamordować swoje dzieci

W sieci pojawił się zwiastun thrillera "Mom and Dad".

01:02 (28.12)

Reżyser "Goldeneye" i "Casino Royale" myśli o kolejnym...

Martin Campbell przyznał, że jest gotów raz jeszcze...

19:07 (04.10)

Nowy Jork należy do Johna Travolty i jego peruki

Producenci przedstawili zwiastun filmu "Gotti" Kevina...

00:49 (27.09)

Nicolas Cage z jaguarem na statku

Filmy z Nicolasem Cage'em mają coraz ciekawszą fabułę. W...

01:57 (20.09)

"Krudowie" jednak wrócą

Rok temu dowiedzieliśmy się, iż Studio DreamWorks...

00:41 (20.09)

Jackie Chan chce pomścić śmierć córki

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "The Foreigner",...

05:54 (14.09)

Lydia Hearst u boku Nicolasa Cage'a

Znana z serialu "Na południe od piekła" Lydia Hearst...

00:26 (30.08)

Shania Twain w filmie z Johnem Travoltą

Shania Twain, autorka przeboju, "That Don't Impress Me...

01:23 (31.07)

Sylvester Stallone o "Creed 2"

Sylvester Stallone potwierdził, iż w kontynuacji filmu...

01:00 (24.07)

"Creed 2" powiązany z "Rocky IV"

Sylvester Stallone dał do zrozumienia, że sequel "Creed:...

01:01 (05.07)

Jackie Chan chce pomścić córkę z pomocą Pierce'a Brosnana

W sieci pojawił się zwiastun wypełnionego akcją thrillera...

06:29 (27.06)

Kate Beckinsale romansuje z ojcem i synem

Do sieci trafił pierwszy zwiastun obyczajowego dramatu...

01:48 (20.06)

Nicolas Cage mści się na sekcie

Nicolas Cage zagra w thrillerze "Mandy".

16:48 (07.06)

Gwiazdor "Agentach T.A.R.C.Z.Y" prawnikiem Guya Pearce'a

Clark Gregg znany z "Avengersów" i serialu "Agenci...

15:55 (06.06)

Danny Trejo i Sasha Grey w rytm Yoko Ono

W sieci powił się zwiastun niezależnego obrazu "China...

05:38 (26.05)

Nicolas Cage ściga handlarza narkotyków w dwóch filmach

Nicolas Cage zapowiedział udział w dwóch, dość podobnych...

06:26 (22.05)

Jesse Eisenberg, Pierce Brosnan i morska katastrofa

Jesse Eisenberg i Pierce Brosnan wystąpią w filmie "The...

05:24 (08.05)

Nicolas Cage i niebezpieczna niania

Do sieci trafił zwiastun filmu "Inconceivable" z...

17:45 (05.05)

Pierce Brosnan romansuje ze studentkami

Pierce Brosnan, Guy Pearce i Minnie Driver wystąpią w...

11:59 (02.05)

Dolph Lundgren chce zabić Aquamana

Dolph Lundgren dołączył do obsady komiksowej...

09:05 (13.04)

John Travolta ściga się motorówkami

John Travolta zagra w biograficznym filmie "Speed Kills",...

11:26 (04.04)