Oscar Statuette ©A.M.P.A.S.®

OSCARY® 2016
TYLKO W CANAL+

  • Skrócona relacja z gali Oscarów®
    tylko w CANAL+ we wtorek, 1 marca o 21:00

CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce udostępniła na żywo 88. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®. Skrócona relacja z imprezy na antenie CANAL+ we wtorek, 1 marca o 21:00.

Wtorkowy skrót będzie dostępny w ramach otwartego okna dla wszystkich abonentów platformy nc+, czyli nawet dla tych, którzy na co dzień nie mają CANAL+ w swoich pakietach. Skróconą wersję gali Oscarów® będzie można także obejrzeć w usłudze CANAL+ VOD, która jest dostępna dla abonentów CANAL+ m.in. poprzez dekodery podłączone do internetu, a także na urządzeniach mobilnych. Abonenci nc+ z CANAL+ w swoich pakietach będą także mieli łatwiejszy dostęp do relacji dzięki aplikacji nc+ GO.

Oscara® 2016 dla najlepszego filmu otrzymał oparty na prawdziwej historii dramat dziennikarski "Spotlight". Najwięcej, bo aż sześć nagród, dostała produkcja "Mad Max: Na drodze gniewu". Trzy statuetki powędrowały do twórców "Zjawy" - Leonarda DiCaprio, który doczekał się pierwszego Oscara w karierze aktorskiej, reżysera Alejandro Gonzáleza Inárritu, zdobywcy drugiej z rzędu statuetki oraz operatora Emmanuela Lubezkiego, który otrzymał trzeciego Oscara z rzędu. Wszystkich laureatów tegorocznych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej przedstawiamy tutaj >>. Tegoroczną oscarową galę poprowadził amerykański aktor Chris Rock.

Gali wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® towarzyszył Gwiazdorski Wieczór zorganizowany w siedzibie CANAL+. Zapraszamy do obejrzenia relacji z przebiegu tej wyjątkowej nocy. więcej >>

OSCARY® 2017

OSCARY® 2017
TYDZIEŃ OSCAROWY®

SEANS Z OSCAREM®