POLSKIE NAGRODY FILMOWE
ORŁY 2018

POLSKIE NAGRODY FILMOWE ORŁY 2018

Głosowanie na Orły 2018 w serwisie WP Film

5 marca w serwisie WP Film ruszyło głosowanie na Nagrodę Publiczności tegorocznej edycji "polskich Oscarów". Użytkownicy w głosowaniu wyłonią najlepszy film Orłów 2018

W tym roku Polska Akademia Filmowa wytypowała trzy tytuły. O Nagrodę Publiczności powalczą "Cicha noc" w reżyserii Piotra Domalewskeigo, "Pokot" Agnieszki Holland i Kasi Adamik oraz wyreżyserowany przez Dorotę Kobielę i Hugh Welchmana "Twój Vincent". Głosowanie w WP Film potrwa do 25 marca.

WP Film to serwis dla prawdziwych fanów filmu. Cieszę się, że kolejny rok z rzędu możemy poznać ich gusta. W Wirtualnej Polsce skupiamy ponad 21 mln użytkowników. Wyłoniona w ten sposób Nagroda Publiczności jest więc miarodajną opinią Polaków na temat zwycięskiego filmu.

Przemysław Zbróg, Manager ds. Sponsoringu i Promocji w Wirtualnej Polsce.

Gala finałowa obędzie się 26 marca w Teatrze Polskim i będzie transmitowana w otwartym paśmie CANAL+ o godzinie 20:00.

Jest nam niezmiernie miło, że jesteśmy partnerem jubileuszowego, 20. konkursu Polskich Nagród Filmowych ORŁY. To szczególny moment dla polskiego środowiska filmowego, w tym dla CANAL+. Od początku naszej obecności w Polsce angażujemy się w rozwój szeroko rozumianego rynku filmowego. Inwestujemy w polskie kino, realizujemy oryginalne seriale oraz wspieramy twórców i aktorów, których talent często ujawnia się w naszych produkcjach. Już teraz zachęcamy do śledzenia na antenie CANAL+ prestiżowej ceremonii wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2018.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji i PR platformy nc+.

Polskie Nagrody Filmowe Orły są organizowane przez Niezależną Fundację Filmową od 1999 roku. Orły przyznawane są głosami członków Polskiej Akademii Filmowej w 19 kategoriach. Głosowanie na nominowanych i laureatów Orłów jest dwuetapowe, przeprowadza je wiodąca firma doradcza PwC. Przyznawana głosami widzów Nagroda Publiczności jest wręczana od 2002 roku.

Orły 2018 - relacja z wręczenia nominacjiOrły 2018 - Gala w CANAL+Orły 2018 - teaser

Nominacje ORŁY 2018

zobacz nominacje
Orły, Polskie Nagrody Filmowe, doroczna nagroda przyznawana przez Polską Akademię Filmową

Facebook