Zobacz filmowe cytaty w "Stranger Things"

Zobacz filmowe cytaty w "Stranger Things"
ZOBACZ GALERIĘ Zobacz filmowe cytaty w "Stranger Things"

Zobacz filmowe cytaty w "Stranger Things"

W sieci pojawił się klip pokazujący cytaty filmowe jakie zostały zawarte w serialu "Stranger Things".

Twórcy wideo podzieli ekran na dwie części, dzięki czemu możemy jednocześnie zobaczyć scenę ze "Stranger Things" oraz z filmu, którym ta scena została zainspirowana. Natchnienia twórcy szukali w takich klasykach jak "Lśnienie", "Bliskie spotkania trzeciego stopnia", "E.T." czy "Park Jurajski". Wideo można zobaczyć pod tym adresem.

Akcja drugiego sezonu "Stranger Things" rozgrywa się blisko rok po wydarzeniach z pierwszej części. Ponownie znajdujemy się w miasteczku Hawkins, w stanie Indiana. Po powrocie Willa z alternatywnej rzeczywistości (Upside Down) wydaje się, że wszystko wróciło do normy. To jednak tylko pozory.

Do swych ról wrócili Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Winona Ryder i David Harbour. Nad muzyką do popularnej produkcji science fiction czuwali ponownie Kyle Dixon i Michael Stein, członkowie zespołu S U R V I V E.

Serial można oglądać na Netfliksie.

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej