Zapracowany Gerard Butler ukradnie diamenty

Variety donosi, że Gerard Butler zastąpi Erica Banę jako gwiazda "Brilliant", thrillera złodziejskiego Roberta Luketica. Eric Bana podziękował za udział w trakcie negocjacji.

Nowy thriller to historia drobnego przestępcy, który łączy siły z profesjonalnymi złodziejami w celu wykonania skoku na diamenty. Brzmi to na razie mało ekscytująco, a szczegóły nie są jeszcze znane. Sukces filmu będzie prawdopodobnie zależeć od tego, kogo producenci wybiorą na partnerkę Butlera. Obecnie trwają poszukiwania aktorki mającej ją zagrać.
W filmie Luketica "Brzydka prawda" z 2009 roku Butler wystąpił u boku Katherine Heigl, więc być może reżyser wpadnie na pomysł, by sparować ich ponownie.

Znany z "300" aktor jest bardzo zapracowany - w tym roku odwiedził już kilka planów zdjęciowych. Zakończył już zdjęcia do dramatu o surferze Jayu Moriartym "Of Men and Mavericks" oraz do komedii romantycznej "Playing the Field" u boku Jessiki Biel i Umy Thurman. Obecnie przygotowuje się do roli w thrillerze Antoine'a Fuquy "Hunter Killer". Weźmie też udział w produkcji wojennej w 3D "Thunder Run" Simona Westa, gdzie będą mu towarzyszyć Sam Worthington i Matthew McConaughey oraz w filmie o najemnikach w reżyserii Ridleya Scotta.


źródło: www.variety.com

OSTATNIE

17.06.2019
Nieco niezdarny superbohater Kleszcz nie doczeka się następnego sezonu w najbliższym czasie. więcej
16.06.2019
Quentin Tarantino od niedawna zgłębia filmy na bazie komiksów Marvela. więcej
16.06.2019
Profersor Hank McCoy, znany jako Bestia z sagi o X-Menach doczeka się swojego filmu. więcej
15.06.2019
Jennifer Lopez wyjawiła wstępne plany ślubu z Alexem Rodriguezem. więcej
15.06.2019
Do sieci trafił kolejny utwór Miley Cyrus z serialu "Czarne lustro". więcej