Zapracowany Gerard Butler ukradnie diamenty

Variety donosi, że Gerard Butler zastąpi Erica Banę jako gwiazda "Brilliant", thrillera złodziejskiego Roberta Luketica. Eric Bana podziękował za udział w trakcie negocjacji.

Nowy thriller to historia drobnego przestępcy, który łączy siły z profesjonalnymi złodziejami w celu wykonania skoku na diamenty. Brzmi to na razie mało ekscytująco, a szczegóły nie są jeszcze znane. Sukces filmu będzie prawdopodobnie zależeć od tego, kogo producenci wybiorą na partnerkę Butlera. Obecnie trwają poszukiwania aktorki mającej ją zagrać.
W filmie Luketica "Brzydka prawda" z 2009 roku Butler wystąpił u boku Katherine Heigl, więc być może reżyser wpadnie na pomysł, by sparować ich ponownie.

Znany z "300" aktor jest bardzo zapracowany - w tym roku odwiedził już kilka planów zdjęciowych. Zakończył już zdjęcia do dramatu o surferze Jayu Moriartym "Of Men and Mavericks" oraz do komedii romantycznej "Playing the Field" u boku Jessiki Biel i Umy Thurman. Obecnie przygotowuje się do roli w thrillerze Antoine'a Fuquy "Hunter Killer". Weźmie też udział w produkcji wojennej w 3D "Thunder Run" Simona Westa, gdzie będą mu towarzyszyć Sam Worthington i Matthew McConaughey oraz w filmie o najemnikach w reżyserii Ridleya Scotta.


źródło: www.variety.com

OSTATNIE

18.08.2019
W sieci pojawił się krótki zwiastun horroru "To: Rozdział 2" z myślą o IMAX-ie. więcej
17.08.2019
Aubrey Plaza zagra główną rolę w komedii romantycznej "Hope". więcej
16.08.2019
W sieci pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu serialu HBO "Dolina Krzemowa". więcej
16.08.2019
Znany z "Rodziny Borgiów" François Arnaud dołączył do obsady horroru "Home". więcej
16.08.2019
Ludi Lin, Mehcad Brooks, Sisi Stringer i Tadanobu Asano zagrają w filmie "Mortal Kombat". więcej