Zabójcza gra Jasona Stathama

Zabójcza gra Jasona Stathama
ZOBACZ GALERIĘ Zabójcza gra Jasona Stathama

Zabójcza gra Jasona Stathama

Jason Statham ("Transporter") i D.J. Caruso ("Jestem numer cztery", "xXx: Reaktywacja") prowadzą rozmowy w sprawie realizacji filmu "Killer's Game".

Dzieło, o którym w Hollywood mówi się od wielu lat, powstanie na podstawie powieści Jaya Bonansinga. "Killer's Game" to opowieść o wypalonym płatnym mordercy, Joe Floodzie, który ma dość swojej pracy i swojego życia. Postanawia więc wynająć kolegę po fachu, by zakończył sprawę. Gdy kontrakt zostanie zawarty i nie będzie można go odwołać bohater dowie się, że wkrótce zostanie ojcem.

Jason Statham ma wystąpić w głównej roli. Wcześniej przymierzani byli do niej m.in. Michael Keaton i Wesley Snipes.

D.J. Caruso zainteresowany jest reżyserią projektu. Podobne chęci swego czasu wyrażali też Alex Proyas ("Kruk"), John Woo ("Byle do jutra"), Pitof ("Kobieta-Kot"), Rupert Wainwright ("Mgła" remake), Renny Harlin ("Szklana pułapka 2"), Simon Crane (drugi reżyser "Na skraju jutra") i Simon Kinberg ("X-Men: Przeszłość, która nadejdzie").

OSTATNIE

22.09.2018
Emily Alyn Lind dołączyła do ekranizacji powieści Stephena Kinga "Doktor Sen". więcej
22.09.2018
W sieci pojawił się klip prezentujący makijaż Jokera. więcej
22.09.2018
Grimes napisała piosenkę do serialu animowanego Netfliksa "Hilda". więcej
21.09.2018
Z okazji 10-lecia premiery "Breaking Bad" ukaże się pięciopłytowy ekskluzywny box z piosenkami z serialu. więcej
21.09.2018
Cher opublikowała trzecią piosenkę z albumu \"Dancing Queen\" z coverami przebojów grupy ABBA. Tym razem gwiazda zaprezentowała swoją wersję przeboju \"One Of Us. więcej