Z "Quantico" do familijnego science fiction

Z "Quantico" do familijnego science fiction
ZOBACZ GALERIĘ Z "Quantico" do familijnego science fiction

Z "Quantico" do familijnego science fiction

Znany m.in. z "Quantico" i "Cougar Town" Josh Hopkins dołączył do obsady familijnego dramatu science fiction "Mail Order Monster".

Aktor wcieli się w filmie w ojca głównej bohaterki - 12-letniej Sam Pepper (w tej roli Madison Horcher). Po tragicznej śmierci matki w wypadku samochodowym, dziewczynka staje się łatwym obiektem szkolnych prześladowców. W końcu dochodzi do wniosku, że ma dość i zamawia pocztą części do skonstruowania tytułowego potwora - postaci z komiksu. Stwór okazuje się jednak całkiem realny. Po jego pomoc Sam sięga nie tylko po to, żeby odegrać się na złośliwych kolegach. Właśnie dowiedziała się, że ojciec planuje ponowne małżeństwo i oświadczył się pięknej Sydney (Charisma Carpenter). Dziewczynka zrobi wszystko, żeby do tego nie dopuścić.

Film wyreżyseruje Paulina Lagudi, która również - razem z Marciem Preyem - napisała scenariusz. Zdjęcia mają ruszyć już w sierpniu - w Kentucky.

OSTATNIE

21.02.2019
Wbrew wcześniejszym informacjom podczas gali oscarowej Kendrick Lamar i SZA nie zaśpiewają piosenki "All the Stars" z "Czarnej pantery". więcej
21.02.2019
Thomasin Harcourt McKenzie i Matt Smith dołączyli do obsady filmu Edgara Wrighta "Last Night in Soho". więcej
21.02.2019
W internecie pojawiła się zapowiedź westernu "The Kid". więcej
21.02.2019
W sieci pojawił się zwiastun muzycznego filmu "Her Smell", który nakręciła Alex Ross Perry. więcej
21.02.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź animacji "The Angry Birds Movie 2". więcej