Z "Quantico" do familijnego science fiction

Z "Quantico" do familijnego science fiction
ZOBACZ GALERIĘ Z "Quantico" do familijnego science fiction

Z "Quantico" do familijnego science fiction

Znany m.in. z "Quantico" i "Cougar Town" Josh Hopkins dołączył do obsady familijnego dramatu science fiction "Mail Order Monster".

Aktor wcieli się w filmie w ojca głównej bohaterki - 12-letniej Sam Pepper (w tej roli Madison Horcher). Po tragicznej śmierci matki w wypadku samochodowym, dziewczynka staje się łatwym obiektem szkolnych prześladowców. W końcu dochodzi do wniosku, że ma dość i zamawia pocztą części do skonstruowania tytułowego potwora - postaci z komiksu. Stwór okazuje się jednak całkiem realny. Po jego pomoc Sam sięga nie tylko po to, żeby odegrać się na złośliwych kolegach. Właśnie dowiedziała się, że ojciec planuje ponowne małżeństwo i oświadczył się pięknej Sydney (Charisma Carpenter). Dziewczynka zrobi wszystko, żeby do tego nie dopuścić.

Film wyreżyseruje Paulina Lagudi, która również - razem z Marciem Preyem - napisała scenariusz. Zdjęcia mają ruszyć już w sierpniu - w Kentucky.

OSTATNIE

16.10.2018
W sieci pojawił się zwiastun thrillera science-fiction "Jonathan" z Anselem Elgortem w roli głównej. więcej
16.10.2018
Hans Zimmer zaprezentuje w Krakowie projekt "The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration". Koncert odbędzie się 17 marca 2019 roku w Tauron Arenie. więcej
16.10.2018
Eminem pojawił się w programie Jimmy Kimmel Live by w wyjątkowy sposób wykonać piosenkę "Venom". więcej
16.10.2018
Wytwórnia Warner Bros. zapowiedziała, że film którego bohaterem będzie super szybki superbohater Flash, pojawi się najwcześniej w 2021 roku. więcej
16.10.2018
John Cena zagra jedną z głównych ról w komedii "Playing With Fire". więcej