Z "Quantico" do familijnego science fiction

Z "Quantico" do familijnego science fiction
ZOBACZ GALERIĘ Z "Quantico" do familijnego science fiction

Z "Quantico" do familijnego science fiction

Znany m.in. z "Quantico" i "Cougar Town" Josh Hopkins dołączył do obsady familijnego dramatu science fiction "Mail Order Monster".

Aktor wcieli się w filmie w ojca głównej bohaterki - 12-letniej Sam Pepper (w tej roli Madison Horcher). Po tragicznej śmierci matki w wypadku samochodowym, dziewczynka staje się łatwym obiektem szkolnych prześladowców. W końcu dochodzi do wniosku, że ma dość i zamawia pocztą części do skonstruowania tytułowego potwora - postaci z komiksu. Stwór okazuje się jednak całkiem realny. Po jego pomoc Sam sięga nie tylko po to, żeby odegrać się na złośliwych kolegach. Właśnie dowiedziała się, że ojciec planuje ponowne małżeństwo i oświadczył się pięknej Sydney (Charisma Carpenter). Dziewczynka zrobi wszystko, żeby do tego nie dopuścić.

Film wyreżyseruje Paulina Lagudi, która również - razem z Marciem Preyem - napisała scenariusz. Zdjęcia mają ruszyć już w sierpniu - w Kentucky.

OSTATNIE

25.05.2018
W sieci zadebiutował nowy trailer thrillera "Sicario 2: Soldado" z Joshem Brolinem i Benicio Del Toro w rolach głównych. więcej
25.05.2018
Anne Hathaway zagra główną rolę w filmie filmie "The Last Thing He Wanted". więcej
25.05.2018
Maika Monroe dołączyła do obsady dramatu "Honey Boy". więcej
25.05.2018
James Mangold napisze scenariusz i zajmie się reżyserią spin-offu "Gwiezdnych wojen", którego bohaterem będzie Boba Fett. więcej
24.05.2018
Do sieci trafił kolejny klip promujący film "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" ("Solo: A Star Wars Story"). więcej