Z "Dextera" i "Sposobu użycia" do Sleepy Hollow

Orlando Jones i Katia Winter to pierwsi aktorzy, którzy weszli w skład obsady serialu "Sleepy Hollow" Aleksa Kurtzmana i Roberta Orciego ("Transformers").

Serial oparty na legendzie jeźdźca bez głowy będzie współczesną wersją thrillera fantasy o Ichabodzie Crane, nowojorskim policjancie, który musi rozwikłać tajemnicę morderstw w mieścinie Sleepy Hollow. Na miejscu pomagać mu będzie lokalna pani szeryf. Twórcy zdradzili, że scenariusz uwzględnia podróże w czasie do Sleepy Hollow z przeszłości.

Orlando Jones wcieli się w postać porucznika Franka Williamsa, a Winter zagra żonę Crane'a w XVIII wieku. Za kamerą stanie Brad Anderson ("Fringe: Na granicy światów").

Przypomnijmy, że wcześniej z legendą Sleepy Hollow zmierzył się w 1999 roku Tim Burton, kręcąc film "Jeździec bez głowy" z Johnnym Deppem w roli głównej.

Orlando Jones występował wcześniej w serialach "Sposób użycia" i "Uwaga, faceci". Katia Winter znana jest z przeboju "Dexter".

OSTATNIE

18.06.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu "The Boys" na podstawie komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. więcej
18.06.2019
Suzanne Collins kończy pisać książkowy prequel "Igrzysk śmierci". więcej
18.06.2019
W sieci pojawił się polski zwiastun nowego filmu Woody'ego Allena "W deszczowy dzień w Nowym Jorku". więcej
18.06.2019
Sophie Turner jest jedną z kandydatek do zagrania głównej roli w biografii Boya George'a. więcej
18.06.2019
W sieci pojawił się materiał promujący serial stacji Showtime, której bohaterem jest wieloletni szef Fox News, Roger Ailes. więcej