Twórcy "Nietykalnych" kręcą nową komedię

Eric Toledano i Olivier Nakache, twórcy przebojowej komedii "Nietykalni", rozpoczynają pracę nad nowym filmem.

Kolejna produkcja zgranego tandemu (twórcy odpowiadają również za filmy "Samba", "Szczęśliwe dni" i "Zostańmy przyjaciółmi) będzie nosić tytuł "C'est la vie" i powstanie pod skrzydłami studia Gaumont.

Akcja koncentrować się ma na tym, co dzieje się za drzwiami pewnego wesela. Impreza odbywać się będzie w XVIII-wiecznym zamku, a wydarzenia poznamy z punktu widzenia DJ-a, restauratora i fotografa.

- Film będzie spojrzeniem na współczesną Francję z akcją osadzoną w bardzo intensywnym środowisku - komentuje Eric Toledano.

Budżet produkcji ma wynieść 14 milionów euro. Na planie stawią się Jean-Pierre Bacri, Vincent Macaigne, Kevin Azais, Suzanne Clement, Gilles Lellouche, Judith Chemla i Jean-Paul Rouve. Muzykę, która ma być bardzo ważną częścią całego filmu, napisze Avishai Cohen

"Nietykalni" byli jednym z największych hitów europejskiego kina. W światowym box office film zarobił ponad 426 milionów dolarów.

OSTATNIE

19.07.2019
Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Nastolatka zgłasza gwałt, a potem odwołuje zeznania. Dwie policjantki z innego stanu badają dowody, które mogą pomóc w odkryciu prawdy. więcej
19.07.2019
Beyoncé opublikowała teledysk do piosenki "Bigger" z albumu "The Gift" inspirowanego Afryką i filmem "Król Lew". więcej
19.07.2019
W sieci pojawił się klip z filmu "Dora i Miasto Złota". więcej
19.07.2019
Desmond Child i Andreas Carlsson pracują nad biografią menadżera muzycznego Lou Pearlmana. więcej
19.07.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun thrillera "21 Bridges" z Chadwickiem Bosemanem. więcej