Tomasz Wasilewski znowu na planie

Tomasz Wasilewski znowu na planie
ZOBACZ GALERIĘ Tomasz Wasilewski znowu na planie

Tomasz Wasilewski znowu na planie

Tomasz Wasilewski, twórca głośnych obrazów "W sypialni" i "Płynących wieżowców", rozpoczął w Warszawie zdjęcia do swojego trzeciego pełnometrażowego projektu - filmu "Zjednoczone stany miłości".

Osadzony w niewielkim mieście zaraz po upadku PRL-u obraz opowiadać będzie o czterech kobietach, które łączy pragnienie zmiany swojego życia.

Tomasz Wasilewski reżyseruje na podstawie własnego scenariusza. W głównych rolach wystąpią Magdalena Cielecka, Marta Nieradkiewicz, Dorota Kolak i Julia Kijowska. W obsadzie znaleźli się również Tomasz Tyndyk, Łukasz Simlat, Andrzej Chyra oraz Marcin Czarnik.

Operatorem "Zjednoczonych stanów miłości" został Oleg Mutu, którego nazwisko polscy widzowie mogą znać już m.in. dzięki "4 miesiącom, 3 tygodniom i 2 dniom".

Filmami "W sypialni" i "Płynące wieżowce" Tomasz Wasilewski zdobył uznanie na wielu krajowych i zagranicznych festiwalach, m.in. w Gdyni, Paryżu, Karlowych Warach i Buenos Aires. Produkcje doczekały się też międzynarodowej dystrybucji na DVD - m.in. w Wielkiej Brytanii.

OSTATNIE

20.08.2019
Lana Wachowski zajmie się reżyserią filmu "Matrix 4" z Keanu Reevesem i Carrie-Anne Moss w rolach głównych. więcej
20.08.2019
Fani Rihanny cieszą się, bo artystka zarejestrowała kompozycję "Private Loving". więcej
20.08.2019
W sieci pojawiły się dwa zwiastuny filmu obyczajowego "Historia małżeńska". więcej
20.08.2019
Historia powstania i sukcesu Spotify zostanie przedstawiona w formie serialu. więcej
20.08.2019
Kim Gordon opublikowała teledysk do kompozycji "Sketch Artist". więcej