"Thor: Ragnarok": Braterska miłość Thora i Lokiego

"Thor: Ragnarok": Braterska miłość Thora i Lokiego
ZOBACZ GALERIĘ "Thor: Ragnarok": Braterska miłość Thora i Lokiego

"Thor: Ragnarok": Braterska miłość Thora i Lokiego

Twórcy filmu "Thor: Ragnarok" podgrzewają atmosferę przed premierą. Do sieci trafił zabawny klip z udziałem braci Thora i Lokiego.

W nowym obrazie tytułowy bohater weźmie udział w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą.

W zaprezentowanym wideo widzimy szczerą rozmowę braci Thora (Chris Hemsworth) i Lokiego (Tom Hiddleston). - Znajdź pomoc - radzi Thor, czego Loki nie przyjmuje z entuzjazmem. Dość zabawny fragment filmu można obejrzeć tutaj.

Na ekranie zobaczymy także Doktora Strange'a (Benedict Cumberbatch), Helę (Cate Blanchett), Hulka (Mark Ruffalo) i Valkyrię (Tessa Thompson).

Obraz wyreżyserował Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson i Christopher Yost. Mark Mothersbaugh z Devo zajął się muzyką.

Do kin w USA najnowsza odsłona trafi 3 listopada. Twórcy liczą, że pierwsze dni na ekranie zapewnią dochód rzędu 90-100 milionów dolarów. Jeśli się uda, będzie to wynik lepszy nie poprzednich dwóch odsłon - "Thora", który zarobił 65,7 miliona dolarów w weekend otwarcia i obrazu "Thor: Mroczny świat", który miał 85,7 miliona dolarów na koncie.

W naszych kinach "Thor: Ragnarok" można będzie oglądać od 25 października.

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej