T La Rock, raper, który zapomniał, że jest legendą

T La Rock, raper, który zapomniał, że jest legendą
ZOBACZ GALERIĘ T La Rock, raper, który zapomniał, że jest legendą

T La Rock, raper, który zapomniał, że jest legendą

Legendarny twórca hiphopowy, pierwszy artysta Def Jam, T La Rock będzie bohaterem biograficznego filmu wytwórni Twentieth Century Fox.

Film opowie historię Terrence'a Keatona, bardziej znanego jako T La Rock, który dorastał w latach 70. na Bronksie. Artysta znalazł się w centrum rodzącego się hip-hopu. Gdy tylko nowy styl zdobył nieco popularności, T La Rock zaczął koncertować na Manhattanie i w końcu nagrał pierwszy singel dla Def Jam "It's Yours". W 1987 roku ukazał się jego debiutancki album "Lyrical King (From the Boogie Down Bronx)".

W 1994 roku, 10 lat po wydaniu przełomowego singla, T La Rock wdał się w bójkę, w wyniku której doznał poważnego uszkodzenia mózgu. Twórca obudził się w żydowskiej klinice rehabilitacyjnej Haym Salomon Home for Rehabilitation z całkowitą amnezją. W filmie zostanie pokazana walka twórcy o odzyskanie pamięci i tożsamości.Produkcja powstanie na podstawie artykułu "The Man Who Forgot He Was A Rap Legend" Joshuah Bearmana z "GQ".
Tagi: T La Rock

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej