Sylvia Hoeks siostrą Lisbeth Salander

Sylvia Hoeks siostrą Lisbeth Salander
ZOBACZ GALERIĘ Sylvia Hoeks siostrą Lisbeth Salander

Sylvia Hoeks siostrą Lisbeth Salander

Sylvia Hoeks dołączyła do obsady kontynuacji "Dziewczyny z tatuażem". Aktorka wcieli się w siostrę bliźniaczkę Lisbeth Salander.

W roli Lisbeth Salander zobaczymy Claire Foy. Brytyjka będzie już trzecią aktorką, która na ekranie przeistoczy się w popularną bohaterkę skandynawskiego kryminału napisanego przez Stiega Larssona. Przypomnijmy - wcześniej mroczną hakerkę grały Noomi Rapace (w ekranizacji przygotowanej przez Daniela Alfredsona) oraz Rooney Mara (w filmie Davida Finchera).

Sylvia Hoeks, zagra Camillę, siostrę bliźniaczkę Lisbeth Salander i czarny charakter opowieści.

Film powstaje na podstawie powieści "The Girl in the Spider's Web" ("Co nas nie zabije") pióra Davida Lagercrantza, który kontynuuje serię zmarłego w 2004 roku Stiega Larssona.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w styczniu. Ekipa będzie pracować w Berlinie i Sztokholmie. Reżyserią zajmie się Fede Alvarez ("Nie oddychaj"). Scenariusz napisał Steven Knight ("Tabu", "Pionek", "Locke"), którego w pracy wspierali sam Alvarez oraz Jay Basu. Premiera zapowiedziana została na 19 stycznia 2018 roku.

Sylvia Hoeks można ciągle oglądać w kinach w filmie "Blade Runner 2049".
Tagi: Sylvia Hoeks

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej