Seth Meyers gospodarzem Złotych Globów

Seth Meyers gospodarzem Złotych Globów
ZOBACZ GALERIĘ Seth Meyers gospodarzem Złotych Globów

Seth Meyers gospodarzem Złotych Globów

Seth Meyers, prowadzący jeden z wieczornych talk show, jest głównym kandydatem na gospodarza przyszłorocznej gali Złotych Globów.

Znany z "Late Night with Seth Meyers" 43-letni prezenter miałby poprowadzić 75. ceremonię wręczenia nagród przyznawanych przez zagraniczną prasę w Hollywood.

Choć wcześniej mówiło się, że jubileuszowa uroczystość odbędzie się bez gospodarza, producenci show zastanawiają się nad zaangażowaniem Setha Meyersa. Galę zaplanowano na 7 stycznia 2018 roku.

W poprzednich latach ceremonię prowadzili Jimmy Fallon, Ricky Gervais oraz Tina Fey z Amy Poehler.

Złote Globy przyznaje Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Obok Oscarów to najważniejsze nagrody w Hollywood. Często zresztą ich laureaci potem królują na gali Amerykańskiej Akademii Filmowej. Statuetki wręczane są jednak nie tylko w filmowych, ale i telewizyjnych kategoriach.

Seth Meyers ma w dorobku kilka epizodów aktorskich. Można go było oglądać w filmach "Podróż do wnętrza Ziemi", "Babskie wakacje", "Jak ona to robi?", "Sylwester w Nowym Jorku" czy "Wywiad ze słońcem narodu", a także w serialach "Świat według Mindy" oraz "The Awesomes".
Tagi: Seth Meyers

OSTATNIE

14.12.2017
Stacja USA Network zdecydowała o realizacji czwartego sezonu serialu "Mr. Robot". więcej
14.12.2017
Scoot McNairy dołączył do obsady filmu "The Parts You Lose" z Mary Elizabeth Winstead i Aaronem Paulem. więcej
14.12.2017
Znany z serialu "Stranger Things" Finn Wolfhard zagra jedną z głównych ról w horrorze "The Turning". więcej
13.12.2017
Do sieci trafiła zapowiedź opartego na faktach nowego filmu Clinta Eastwooda, "The 15:17 to Paris". więcej
13.12.2017
Kate Winslet przyznała, że często woli sama się czesać i malować, nawet jeśli przygotowuje się na większą imprezę i paradowanie po czerwonym dywanie. więcej