Selena Gomez nie ma Instagrama w telefonie

Selena Gomez nie ma Instagrama w telefonie
ZOBACZ GALERIĘ Selena Gomez nie ma Instagrama w telefonie

Selena Gomez nie ma Instagrama w telefonie

Selena Gomez ma 150 milionów fanów na Instagramie, chociaż na swoim prywatnym telefonie nie ma nawet tej aplikacji.

Selena Gomez odwiedza ostatnio sporo telewizji by promować filmu "Truposze nie umierają". Wokalistka pojawiła się dziś w programie "Live With Kelly and Ryan" gdzie przyznała się, że nie ma na swoim telefonie Instagrama.

- Wydaje mi się, że dla młodych ludzi, w tym dla mnie, naprawdę niezdrowo cały swój czas poświęcać na wszystkie te komentarze - mówi Selena Gomez. - Przygnębiałoby mnie to, sprawiłoby, że nie czułbym się dobrze ze sobą. Mam aplikacje na czyimś telefonie i kiedy czuję, że chcę się podzielić czymś z moimi fanami, robię to z innego telefonu.

Selena Gomez podczas premiery filmu "Truposze nie umierają" Jima Jarmuscha została zapytana o nową płytę. - W końcu udało się nagrać - odpowiedziała Amerykanka.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej ostatni krążek, "Revival", miał premierę w 2015 roku.

OSTATNIE

18.08.2019
Komedia dla dorosłych "Grzeczni chłopcy" to najchętniej oglądany film mijającego weekendu w USA. Do zestawienie trafiła też animacja z Nicki Minaj i komedia z muzyką Bruce'a Springsteena. więcej
18.08.2019
W sieci pojawił się krótki zwiastun horroru "To: Rozdział 2" z myślą o IMAX-ie. więcej
17.08.2019
Aubrey Plaza zagra główną rolę w komedii romantycznej "Hope". więcej
16.08.2019
W sieci pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu serialu HBO "Dolina Krzemowa". więcej
16.08.2019
Znany z "Rodziny Borgiów" François Arnaud dołączył do obsady horroru "Home". więcej