Scarlett Johansson jako "królowa krzyku".

Scarlett Johansson, gwiazda filmów lekkich, łatwych i przyjemnych już niebawem wejdzie na plan filmu opowiadającego o życiu Alfreda Hitchcocka. Zagra tam gwiazdę "Psychozy" - Janet Leigh, przez fanów klasycznego horroru pieszczotliwie nazywaną "królową krzyku".

Film "Hitchcock", wcześniej roboczo zatytułowany "Alfred Hitchcock And The Making of Psycho", jest pierwszym ukłonem Johansson w stronę horroru. "Hitchcock" nie będzie jednak wariacją na temat najpopularniejszego dzieła mistrza suspensu, ale opowieścią o relacjach słynnego reżysera z żoną Almą Reville i kulisach powstawania "Psychozy" w roku 1960.

W Alfreda Hitchcocka wcieli się sam Anthony Hopkins, jego żoną Almą Reville będzie Helen Mirren, a Anthony'ego Perkinsa zagra James D'Arcy. W filmie wyreżyserowanym przez Sachę Gervasiego ("Terminal") pojawią się również: Jessica Biel, Kurtwood Smith i Wallace Langham. Scenariusz autorstwa Johna J. McLaughlina ("Czarny łabędź") powstał na podstawie książki Stephena Rebello.
Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Fani horrorów mogą się rzeczywiście obawiać realizacji biografii tak ważnej dla gatunku postaci, ale dzięki wyśmienitej obsadzie oraz wizji pięknej Scarlett Johansson nago pod prysznicem, nikt chyba nie powinien mieć powodów do narzekania.


źródło: www.starpulse.com

OSTATNIE

17.06.2019
Nieco niezdarny superbohater Kleszcz nie doczeka się następnego sezonu w najbliższym czasie. więcej
16.06.2019
Quentin Tarantino od niedawna zgłębia filmy na bazie komiksów Marvela. więcej
16.06.2019
Profersor Hank McCoy, znany jako Bestia z sagi o X-Menach doczeka się swojego filmu. więcej
15.06.2019
Jennifer Lopez wyjawiła wstępne plany ślubu z Alexem Rodriguezem. więcej
15.06.2019
Do sieci trafił kolejny utwór Miley Cyrus z serialu "Czarne lustro". więcej