Scarlett Johansson jako "królowa krzyku".

Scarlett Johansson, gwiazda filmów lekkich, łatwych i przyjemnych już niebawem wejdzie na plan filmu opowiadającego o życiu Alfreda Hitchcocka. Zagra tam gwiazdę "Psychozy" - Janet Leigh, przez fanów klasycznego horroru pieszczotliwie nazywaną "królową krzyku".

Film "Hitchcock", wcześniej roboczo zatytułowany "Alfred Hitchcock And The Making of Psycho", jest pierwszym ukłonem Johansson w stronę horroru. "Hitchcock" nie będzie jednak wariacją na temat najpopularniejszego dzieła mistrza suspensu, ale opowieścią o relacjach słynnego reżysera z żoną Almą Reville i kulisach powstawania "Psychozy" w roku 1960.

W Alfreda Hitchcocka wcieli się sam Anthony Hopkins, jego żoną Almą Reville będzie Helen Mirren, a Anthony'ego Perkinsa zagra James D'Arcy. W filmie wyreżyserowanym przez Sachę Gervasiego ("Terminal") pojawią się również: Jessica Biel, Kurtwood Smith i Wallace Langham. Scenariusz autorstwa Johna J. McLaughlina ("Czarny łabędź") powstał na podstawie książki Stephena Rebello.
Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Fani horrorów mogą się rzeczywiście obawiać realizacji biografii tak ważnej dla gatunku postaci, ale dzięki wyśmienitej obsadzie oraz wizji pięknej Scarlett Johansson nago pod prysznicem, nikt chyba nie powinien mieć powodów do narzekania.


źródło: www.starpulse.com

OSTATNIE

18.08.2019
W sieci pojawił się krótki zwiastun horroru "To: Rozdział 2" z myślą o IMAX-ie. więcej
17.08.2019
Aubrey Plaza zagra główną rolę w komedii romantycznej "Hope". więcej
16.08.2019
W sieci pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu serialu HBO "Dolina Krzemowa". więcej
16.08.2019
Znany z "Rodziny Borgiów" François Arnaud dołączył do obsady horroru "Home". więcej
16.08.2019
Ludi Lin, Mehcad Brooks, Sisi Stringer i Tadanobu Asano zagrają w filmie "Mortal Kombat". więcej