Sandra Bullock, lata 80. i dużo muzyki

Sandra Bullock, lata 80. i dużo muzyki
ZOBACZ GALERIĘ Sandra Bullock, lata 80. i dużo muzyki

Sandra Bullock, lata 80. i dużo muzyki

Sandra Bullock, Akiva Goldsman i John Legend wyprodukują muzyczny serial dla Amazona inspirowany studenckimi latami aktorki.

Scenariusz delikatnie inspirowany biografią Sandry Bullock napisała K.C. Perry. Akcja będzie rozgrywać się w latach 80. na Uniwersytecie na głębokim południu. Bohaterką z piosenką na ustach będzie poszukiwać swojego miejsca w konserwatywnej społeczności.

Sandra Bullock jest absolwentką East Carolina University w Greenville w Karolinie Północnej. Aktorka ukończyła studia na wydziale dramatu w 1987 roku. Podczas studiów wystąpiła w wielu przedstawieniach m.in. w "Piotrusiu Panu" i "Trzech siostrach".

Serial wspólnie wymyślili Sandra Bullock i Akiva Goldsman. John Legend został zaproszony by zadbał o stronę muzyczną produkcji.

OSTATNIE

26.06.2019
Maisie Williams zagra główną rolę w serialu "Two Weeks To Live". więcej
26.06.2019
Wiele wskazuje na to, że Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey nagrały wspólną piosenkę do filmu "Aniołki Charliego". więcej
26.06.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu "The Good Liar" z Ianam McKellenwm i Helen Mirren w rolach głównych. więcej
26.06.2019
Lena Headey, Benedict Wong, Awkwafina, Sigourney Weaver, Hannah John-Kamen oraz Dave Goelz dołączyli do obsady animacji "Ciemny kryształ: Czas buntu". więcej
26.06.2019
W sieci pojawił się polski zwiastun finałowego sezonu "Orange Is The New Black". więcej