Ryan Reynolds jest detektywem Pikachu i ma kropki na twarzy

Ryan Reynolds jest detektywem Pikachu i ma kropki na twarzy
ZOBACZ GALERIĘ Ryan Reynolds jest detektywem Pikachu i ma kropki na twarzy

Ryan Reynolds jest detektywem Pikachu i ma kropki na twarzy

Ryan Reynolds wrzucił do sieci zdjęcie z pracy przy filmie "Detective Pikachu".

Aktor wrzucił na konto na Twitterze fotos na którym widać jak wyglądała jego twarz podczas pracy and animacją Detektywa Pikachu.

Obraz powstał na podstawie gry "Detective Pikachu", której akcja rozgrywa się w świecie Pokemonów. Tytułowym bohaterem jest inteligentny detektyw rozwiązujący różne zagadki, którego portretuje Ryan Reynolds ("Deadpool"). Partnerują mu Justice Smith ("Jurassic World: Upadłe królestwo") i Kathryn Newton ("Wielkie kłamstewka"). W filmie grają także Bill Nighy, Chris Geere, Suki Waterhouse i Rita Ora.

Za scenariusz filmu "Detective Pikachu" odpowiadają Nicole Perlman i Alex Hirsch. Rob Letterman ("Rybki z ferajny", "Podróże Guliwera", "Gęsia skórka") stanął za kamerą. Do kin aktorska produkcja trafi 10 maja 2019 roku.

Przypomnijmy, że świat poznał Pokemony w roku 1996. Narodziły się w Japonii, stając się bohaterami gier wideo (sprzedano ich 279 milionów egzemplarzy) i kart (sprzedano ich 21,5 miliarda), a następnie serialu animowanego (19 sezonów). Zdobyły popularność w ponad 70 krajach na całym świecie. Ostatnio głośno zrobiło się o nich za sprawą gry "Pokemon Go".
OSTATNIE

22.05.2019
W sieci zadebiutowała polska zapowiedź serialu "Rok za rokiem" z Emmą Thompson. więcej
22.05.2019
W sieci pojawiła się reklama będąca jednocześnie zapowiedzią serialu "Stranger Things". więcej
22.05.2019
Netflix opublikował kolejny zwiastun pierwszego arabskiego serialu "Jinn". więcej
22.05.2019
Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr zagrali w teledysku "Trofea" Dawida Podsiadły. więcej
22.05.2019
W sieci pojawił się materiał promujący film "Glorii Bell", który trafi doi kin w ten piątek. więcej