Riz Ahmed Hamletem naszych czasów

Riz Ahmed Hamletem naszych czasów
ZOBACZ GALERIĘ Riz Ahmed Hamletem naszych czasów

Riz Ahmed Hamletem naszych czasów

Być albo nie być... Hamletem? Takie pytanie zadaje sobie właśnie Riz Ahmed.

Aktor prowadzi rozmowy w sprawie udziału w nowej wersji szekspirowskiego dramatu. Nad projektem zatytułowanym po prostu "Hamlet" pracuje Netflix. Gwiazdor serialu "Długa noc" i filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" zainteresowany jest tytułową rolą. Produkcja ma rozgrywać się we współczesnych czasach i opowiadać o rodzinnym honorze, moralnych obowiązkach i korupcji. Scenariusz pisze Mike Lesslie.

Jedną z najsłynniejszych kreacji Hamleta stworzył w filmie z 1948 roku Laurence Olivier. Tragicznego bohatera grali także Nicol Williamson, Mel Gibson, Kenneth Branagh i Ethan Hawke.

Przypomnijmy, że bohaterem "Hamleta" jest tytułowy duński książek, który postanawia pomścić zamordowanego ojca. Problem w tym, że zabójcą jest aktualnie panujący król.

Riz Ahmed ostatnio wystąpił w cyklu "Dziewczyny", gdzie miał okazję trochę rapować. Ponadto ma zagrać w filmie "Venom" z Tomem Hardym w roli głównej.
Tagi: Riz Ahmed

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej