Rami Malek identyczny jak Freddie Mercury

Rami Malek identyczny jak Freddie Mercury
ZOBACZ GALERIĘ Rami Malek identyczny jak Freddie Mercury

Rami Malek identyczny jak Freddie Mercury

W sieci pojawił się materiał pokazujący jak dokładnie w filmie "Bohemian Rhapsody" Rami Malek odtworzył ruchy Freddiedo Mercury'ego.

Jeden z fanów na jednym ekranie połączył fragmenty filmu i koncert Queen na Wembley w ramach Live Aid. Dzięki temu znakomicie widać, że Rami Malek wiernie odtworzył każdy ruch Freddiego Mercury'ego.

W roli głównej w "Bohemian Rhapsody" występuje znany z serialu "Mr. Robot", Rami Malek. Partnerują mu Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon). Udział potwierdzili także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech, Aaron McCusker i Aidan Gillen.

Akcja filmu skupia się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku. Film trafił do kin 2 listopada 2018 roku.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind Of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo". Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.Tagi: Rami Malek

OSTATNIE

11.12.2018
Netflix zrealizuje serial, którego bohaterką będzie gwiazda muzyki tejano Selena. więcej
11.12.2018
W sieci zadebiutował kolejny zwiastun thrillera Netfliksa "Nie otwieraj oczu". więcej
11.12.2018
W sieci pojawił się nowy zwiastun trzeciego sezonu serialu "Detektyw". więcej
11.12.2018
W sieci pojawiły się kolejny klip z filmu "Bumblebee". więcej
11.12.2018
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź animacji "A Shaun of the Sheep Movie: Farmageddon". więcej