Psychologiczne, drugie "To"

Psychologiczne, drugie "To"
ZOBACZ GALERIĘ Psychologiczne, drugie "To"

Psychologiczne, drugie "To"

Rozpoczęto pierwsze przymiarki do realizacji sequela hitu ostatnich tygodni, horroru "To".

Obraz zatytułowany "It: Chapter Two", jest priorytetem studia New Line Cinema. Na ekran przeniesiona zostanie druga część książki Stephena Kinga. Widzowie śledzić będą poczynania dorosłych bohaterów. Wiadomo jednak, że strasznego Pennywise'a ponownie zagra Bill Skarsgård. To właśnie aktor ujawnił co nieco na temat sequela.

- Pierwszy film wypadł znakomicie, bo tak naprawdę to opowieść o dzieciakach, których ludzie bardzo polubili - mówi. - Druga część będzie o dorosłych. Trzeba w tym wypadku inaczej podejść do tematu. Sądzę, że skupimy się na psychologicznych aspektach horroru. Może też pojawią się egzystencjalne pytania dotyczące tej postaci. Czym jest i skąd się wziął. W powieści nie jest to jasno powiedziane, jest raczej abstrakcyjnie. Mnie się bardzo ten pomysł podoba, by stworzyć rodzaj surrealistycznej, psychologicznej podróży wewnątrz umysłu Pennywise'a. A jeśli czytaliście książkę, wiecie, że to jest możliwe. Może nie do końca wchodzą do jego umysłu, ale trafiają do jakiegoś miejsca w innym wymiarze, gdzie toczą z nim walkę. Ciekawe, jak zostanie to pokazane w filmie.

Premierę "IT: Chapter Two" wyznaczono na 6 września 2019 roku.

Przypomnijmy, że akcja obrazu "To" rozgrywa się w miasteczku Derry w stanie Maine, w którym regularnie dochodzi do tajemniczych porwań i morderstw. Ich ofiarami często są dzieci. Grupa przyjaciół postanawia odszukać sprawcę. Wkrótce okazuje się, że "to" jest żyjącym od tysiącleci potworem, który potrafi przybrać dowolną postać. Zawsze uosabia jednak to, czego ofiara boi się najbardziej.

Obraz nakręcony za 35 milionów dolarów, zarobił już ponad 600 milionów. Za kamerą stanął Andy Muschietti.

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej