Powstanie nowy Hellboy

Powstanie nowy Hellboy
ZOBACZ GALERIĘ Powstanie nowy Hellboy

Powstanie nowy Hellboy

Kiedy fani już pogodzili się z tym, że trzeci "Hellboy" nie powstanie, twórca postaci, Mike Mignola poinformował, że obraz jednak zostanie zrealizowany. Co więcej, ujawnił kilka konkretów.

- Powstanie kolejny film o Hellboyu - zapewnia twórca komiksu na Facebooku. - Będzie miał kategorię R. Za kamerą stanie Neil Marshall ("Zejście", "Gra o tron"), a w roli Hellboya wystąpi David Harbour ("Stranger Things"). Więcej informacji wkrótce.

"Hellboy" opowiada o wyjątkowym potworze, który przyszedł na świat pod koniec II wojny światowej. Na Ziemię przywołał go z otchłani Rasputin, który będąc na usługach nazistów, chciał uczynić z Piekielnego Chłopca narzędzie zniszczenia ludzkości. Jego plan zniweczyli jednak alianci, którzy wychowali Hellboya na obrońcę prawa. Siły zła jednak nie zapomniały o potworze i po 60 latach przyszły się upomnieć o swojego druha.

Przypomnijmy, że dotąd w roli Hellboya występował Ron Perlman, a reżyserował Guillermo del Toro. Powstały dwa obrazy - "Hellboy" (2004) i "Hellboy II: Złota armia" (2008).

OSTATNIE

21.05.2019
W sieci pojawił się materiał promujący film "Aladyn". więcej
21.05.2019
Michael Peña zagra u boku Chloë Grace Moretz w fabularnym filmie "Tom i Jerry". więcej
21.05.2019
W sieci pojawiły się polskie zwiastuny trzech odcinków piątego sezonu cyklu "Czarne lustro". więcej
21.05.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino. więcej
21.05.2019
Dolly Parton wrzuciła na Twitter urocze życzenia urodzinowe dla Cher. więcej