Powstanie nowy Hellboy

Powstanie nowy Hellboy
ZOBACZ GALERIĘ Powstanie nowy Hellboy

Powstanie nowy Hellboy

Kiedy fani już pogodzili się z tym, że trzeci "Hellboy" nie powstanie, twórca postaci, Mike Mignola poinformował, że obraz jednak zostanie zrealizowany. Co więcej, ujawnił kilka konkretów.

- Powstanie kolejny film o Hellboyu - zapewnia twórca komiksu na Facebooku. - Będzie miał kategorię R. Za kamerą stanie Neil Marshall ("Zejście", "Gra o tron"), a w roli Hellboya wystąpi David Harbour ("Stranger Things"). Więcej informacji wkrótce.

"Hellboy" opowiada o wyjątkowym potworze, który przyszedł na świat pod koniec II wojny światowej. Na Ziemię przywołał go z otchłani Rasputin, który będąc na usługach nazistów, chciał uczynić z Piekielnego Chłopca narzędzie zniszczenia ludzkości. Jego plan zniweczyli jednak alianci, którzy wychowali Hellboya na obrońcę prawa. Siły zła jednak nie zapomniały o potworze i po 60 latach przyszły się upomnieć o swojego druha.

Przypomnijmy, że dotąd w roli Hellboya występował Ron Perlman, a reżyserował Guillermo del Toro. Powstały dwa obrazy - "Hellboy" (2004) i "Hellboy II: Złota armia" (2008).

OSTATNIE

25.08.2019
Trent Reznor i Atticus Ross skomponują muzykę do animacji "Soul", w której zagrają Jamie Foxx i Tina Fey. więcej
25.08.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "El Camino: A Breaking Bad Movie". więcej
24.08.2019
Travis Scott opublikował zwiastun dokumentalnego filmu "Look Mom I Can Fly". więcej
24.08.2019
W sieci pojawił się pierwszy zwiastun rozgrywającego się w uniwersum "Gwiezdnych wojen" serialu "The Mandalorian". więcej
23.08.2019
Stacja NBC planuje realizację serialu inspirowanego filmem "Igraszki losu" z 2001 roku. więcej