Osy Ikhile zagra w "Tarzanie"

Osy Ikhile, którego wkrótce będzie można podziwiać w dramacie "In the Heart of the Sea", zasilił obsadę filmu "Tarzan" Davida Yatesa.

Obraz ma opowiadać o losach zasymilowanego z brytyjskim społeczeństwem króla dżungli, który prosi królową Wiktorię o zgodę na poprowadzenie ekspedycji do Kongo. Za jej zgodą Tarzan wraz z najemnikiem George'em Washingtonem Williamsem wyrusza do afrykańskiego kraju, aby oswobodzić go od kontrolującego kopalnię diamentów niegodziwca.

W obsadzie produkcji są już Alexander Skarsgard - w tytułowej roli, Margot Robbie, Christoph Waltz i Samuel L. Jackson. Nie wiadomo jeszcze, w kogo dokładnie wcieli się Osy Ikhile, ale będzie to kluczowa rola drugoplanowa.

Za kamerą obrazu stanie David Yates, reżyser czterech części filmowych przygód Harrego Pottera.

"Tarzan" zagości w kinach 1 lipca 2016 roku.

Osy Ikhile wystąpił ostatnio w czarnej komedii "Kill Your Friends", która czeka na swoją premierę, a także w dramacie "In the Heart of the Sea" u boku m.in. Chrisa Hemswortha, Bena Whishawa i Cilliana Murphy'ego. Film Rona Howarda trafi do kin w marcu 2015 roku. Brytyjski aktor ma na koncie również role w serialach "Wyklęci", "PhoneShop" oraz "Fresh Meat".

OSTATNIE

24.06.2019
Constance Wu zagra główną rolę w filmie "Goodbye, Vitamin". więcej
24.06.2019
George Clooney zagra główną rolę w filmie "Dzień dobry, północy" na podstawie powieści Lily Brooks-Dalton. więcej
24.06.2019
June Diane Raphael zagra u boku Dakoty Johnson i Ice Cube'a w komedii "Covers". więcej
24.06.2019
Tomasz Kot zagra główną role w biograficznym filmie "Nikola", którego bohaterem będzie Nikola Tesla. więcej
24.06.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Queen & Slim". więcej