Oly. w tarapatach. Posłuchaj piosenki z filmu

Oly. w tarapatach. Posłuchaj piosenki z filmu
ZOBACZ GALERIĘ Oly. w tarapatach. Posłuchaj piosenki z filmu

Oly. w tarapatach. Posłuchaj piosenki z filmu

Polska alternatywna wokalistka Oly. zaprezentowała utwór, który nagrała specjalnie do młodzieżowego filmu "Tarapaty".

Piosenka opowiada o tym, że przygoda zaczyna się w nas samych. Wystarczy patrzeć na świat oczami dziecka i dostrzec, jak wiele niesamowitych rzeczy nas otacza. Wyraża dziecięcą chęć poznawania świata i spełniania marzeń.

Numer wraz z ujęciami z filmu można obejrzeć poniżej.

Bohaterką obrazu "Tarapaty" jest Julka. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego nieodłączny towarzysz - pies Pulpet. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczynają się przygody. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania - nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

W rolach głównych występują Hania Hryniewicka i Kuba Janota-Bzowski. W obsadzie znaleźli się Roma Gąsiorowska, Piotr Głowacki, Joanna Szczepkowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Maria Maj i Krzysztof Stroiński.

Film można oglądać w kinach od września.

Oly. wokalistka i autorka piosenek, o niezwykle charakterystycznym głosie i wyjątkowym instrumentarium (gra na ukulele i kalembie). Debiutowała gościnnym występem w piosence Fismolla - "The Healing". Jej debiutancka płyta, "Home" wydana została w 2015 roku nakładem Nextpop.

OSTATNIE

14.12.2017
Stacja USA Network zdecydowała o realizacji czwartego sezonu serialu "Mr. Robot". więcej
14.12.2017
Scoot McNairy dołączył do obsady filmu "The Parts You Lose" z Mary Elizabeth Winstead i Aaronem Paulem. więcej
14.12.2017
Znany z serialu "Stranger Things" Finn Wolfhard zagra jedną z głównych ról w horrorze "The Turning". więcej
13.12.2017
Do sieci trafiła zapowiedź opartego na faktach nowego filmu Clinta Eastwooda, "The 15:17 to Paris". więcej
13.12.2017
Kate Winslet przyznała, że często woli sama się czesać i malować, nawet jeśli przygotowuje się na większą imprezę i paradowanie po czerwonym dywanie. więcej