Oliver Stone kontra Władimir Putin w telewizji

Oliver Stone kontra Władimir Putin w telewizji
ZOBACZ GALERIĘ Oliver Stone kontra Władimir Putin w telewizji

Oliver Stone kontra Władimir Putin w telewizji

4 września na antenie Canal+ odbędzie się premiera najgłośniejszej produkcji dokumentalnej roku - "Oliver Stone vs Władimir Putin".

Przed kamerą spotykają się: prezydent Rosji Władimir Putin, który w swoim kraju przez wielu postrzegany jest niemalże jak bóg i car oraz Oliver Stone - czterokrotny zdobywca Oscara, jeden z najwybitniejszych reżyserów w historii kina.

"Oliver Stone vs Władimir Putin" to obraz Putina, jakiego Zachód dotąd nie widział. Produkcja ukazuje jego życie - począwszy od dzieciństwa w komunistycznym Związku Radzieckim, przez drogę do zdobycia władzy, aż do czasów współczesnych. Stone bez wahania zadaje prezydentowi niewygodne pytania o działalność wywiadowczą w KGB, sprawę Snowdena, czy aktualną sytuację polityczną w Rosji. Porusza również temat relacji z Zachodem i Donaldem Trumpem oraz wojny w Syrii.

Zapowiedź produkcji można obejrzeć pod tym adresem.

Realizacja bezprecedensowego materiału zajęła reżyserowi ponad dwa lata. Kilkanaście wciągających wywiadów z jednym najbardziej tajemniczych i kontrowersyjnych współczesnych polityków przedstawiono w czteroczęściowym serialu dokumentalnym. Premierowe emisje każdej z części w poniedziałki, od 4 września, o godz. 20:00 na Canal+.
Tagi: Oliver Stone

OSTATNIE

25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej
24.02.2018
Ed Sheeran chce zagrać w filmie, do którego zdążył już napisać muzykę więcej
24.02.2018
W sieci pojawiła się zapowiedź komediowego serialu "Barry" z Billem Haderem w roli głównej. więcej