Nowy MacGyver w polskiej telewizji

Nowy MacGyver w polskiej telewizji
ZOBACZ GALERIĘ Nowy MacGyver w polskiej telewizji

Nowy MacGyver w polskiej telewizji

5 grudnia o 22:00 widzowie AXN zobaczą remake serialu "MacGyver" z Lucasem Tillem ("X-Men") w roli Angusa MacGyvera. Tytułowy bohater jest młodszy od pierwowzoru z lat 80. (w tej roli niezapomniany Richard Dean Anderson), chętniej się bije i nie jest obojętny na wdzięki płci przeciwnej.

Nowy MacGyver, podobnie jak pierwszej wersji serialu, ma wiele niekonwencjonalnych pomysłów i nadal pasjonuje się konstruowaniem przedmiotów, które pomagają w wydostaniu się z niebezpieczniejszych sytuacji. Jego najsilniejszą bronią pozostaje najsłynniejszy scyzoryk.

Jak wyjaśnia nowy MacGyver, broń może go zdekonspirować jako tajnego agenta. Dzięki znajomości praw fizyki, chemii i biologii potrafi jednak uzbroić się w każdych warunkach, wykorzystując to, co wpadnie mu w rękę.

Płonący zagłówek fotela samochodowego to idealny przedmiot do stworzenia ściany dymu, umożliwiającej ucieczkę. Dzięki baterii, blaszce i miedzianemu drutowi bez problemu zbudujesz elektromagnes zakłócający łączność. Amoniak i substancja żrąca, w połączeniu z folią aluminiową, uruchomi instalację przeciwpożarową bez wywołania ognia. Dzięki takim pomysłom nowy MacGyver mógłby uczyć żołnierzy sił specjalnych jak zrobić broń z niczego.

Sprawy, których MacGyver się podejmuje są tak wymagające, że musi działać z zaufanymi współpracownikami z Wydziału Spraw Zewnętrznych USA (przemianowanego na Fundację Feniksa). W skład drużyny wchodzą: Jack Dalton (George Eads znany z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays znana z seriali "Agentka o stu twarzach" i "Pamiętniki wampirów"). W ich przeciwnika wciela się m.in. Vinnie Jones, czyli słynny Kulozębny Tony z "Przekrętu" Guya Ritchiego.

Producentem obu wersji serialu jest jego twórca Lee David Zlotoff.

OSTATNIE

14.12.2017
Stacja USA Network zdecydowała o realizacji czwartego sezonu serialu "Mr. Robot". więcej
14.12.2017
Scoot McNairy dołączył do obsady filmu "The Parts You Lose" z Mary Elizabeth Winstead i Aaronem Paulem. więcej
14.12.2017
Znany z serialu "Stranger Things" Finn Wolfhard zagra jedną z głównych ról w horrorze "The Turning". więcej
13.12.2017
Do sieci trafiła zapowiedź opartego na faktach nowego filmu Clinta Eastwooda, "The 15:17 to Paris". więcej
13.12.2017
Kate Winslet przyznała, że często woli sama się czesać i malować, nawet jeśli przygotowuje się na większą imprezę i paradowanie po czerwonym dywanie. więcej