Nowy film del Toro doczeka się sequela

Najnowszy obraz w reżyserii Guillermo del Toro, "Pacific Rim", nie wszedł jeszcze do kin, ale już teraz wiadomo, że doczeka się kontynuacji.

"Pacific Rim" opowiada o walce obcych zwanych Kaiju z gigantycznymi robotami, sterowanymi przez ludzi, których zadaniem jest obrona naszej planety. W obsadzie znaleźli się Charlie Hunnam, Idris Elba, Ron Perlman i Rinko Kikuchi. Scenariusz wyszedł spod pióra Travisa Beachama.

Studio odpowiedzialne za produkcję chce, by autor już rozpoczął pisanie kontynuacji. Del Toro również ma być zaangażowany w ten proces. Zdjęcia do "dwójki" powinny rozpocząć się w 2014 roku.

Na ten sam okres artysta przewidział również realizację innego swojego projektu reżyserskiego, opowieści o nawiedzonym domu: "Crimson Peak". W związku z tym nie wiadomo czy znajdzie czas, aby kierować również realizacją sequela "Pacific Rim".

Tymczasem, już 28 grudnia, polscy widzowie przekonają się, jak del Toro poradził sobie ze światem stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. Tego dnia do naszych kin wchodzi "Hobbit: Niezwykła podróż", którego scenariusz filmowiec napisał razem z Peterem Jacksonem, Fran Walsh i Philippą Boyens.

OSTATNIE

18.08.2019
Komedia dla dorosłych "Grzeczni chłopcy" to najchętniej oglądany film mijającego weekendu w USA. Do zestawienie trafiła też animacja z Nicki Minaj i komedia z muzyką Bruce'a Springsteena. więcej
18.08.2019
W sieci pojawił się krótki zwiastun horroru "To: Rozdział 2" z myślą o IMAX-ie. więcej
17.08.2019
Aubrey Plaza zagra główną rolę w komedii romantycznej "Hope". więcej
16.08.2019
W sieci pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu serialu HBO "Dolina Krzemowa". więcej
16.08.2019
Znany z "Rodziny Borgiów" François Arnaud dołączył do obsady horroru "Home". więcej