Nowy film del Toro doczeka się sequela

Najnowszy obraz w reżyserii Guillermo del Toro, "Pacific Rim", nie wszedł jeszcze do kin, ale już teraz wiadomo, że doczeka się kontynuacji.

"Pacific Rim" opowiada o walce obcych zwanych Kaiju z gigantycznymi robotami, sterowanymi przez ludzi, których zadaniem jest obrona naszej planety. W obsadzie znaleźli się Charlie Hunnam, Idris Elba, Ron Perlman i Rinko Kikuchi. Scenariusz wyszedł spod pióra Travisa Beachama.

Studio odpowiedzialne za produkcję chce, by autor już rozpoczął pisanie kontynuacji. Del Toro również ma być zaangażowany w ten proces. Zdjęcia do "dwójki" powinny rozpocząć się w 2014 roku.

Na ten sam okres artysta przewidział również realizację innego swojego projektu reżyserskiego, opowieści o nawiedzonym domu: "Crimson Peak". W związku z tym nie wiadomo czy znajdzie czas, aby kierować również realizacją sequela "Pacific Rim".

Tymczasem, już 28 grudnia, polscy widzowie przekonają się, jak del Toro poradził sobie ze światem stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. Tego dnia do naszych kin wchodzi "Hobbit: Niezwykła podróż", którego scenariusz filmowiec napisał razem z Peterem Jacksonem, Fran Walsh i Philippą Boyens.

OSTATNIE

21.05.2019
W sieci pojawił się materiał promujący film "Aladyn". więcej
21.05.2019
Michael Peña zagra u boku Chloë Grace Moretz w fabularnym filmie "Tom i Jerry". więcej
21.05.2019
W sieci pojawiły się polskie zwiastuny trzech odcinków piątego sezonu cyklu "Czarne lustro". więcej
21.05.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino. więcej
21.05.2019
Dolly Parton wrzuciła na Twitter urocze życzenia urodzinowe dla Cher. więcej