Nieznajomi (The Strangers)

Fanom Liv Tyler doradzam ponownie sięgnąć po znakomite "Ukryte pragnienia" czy uroczy obraz "O czym marzą faceci". "Nieznajomi" to strata czasu.

Zakochany w Kristen (Liv Tyler) James (Scott Speedman) postanowił się jej oświadczyć a potem spędzić cudowny wieczór w domku ojca na odludziu. Problem polega na tym, że Kristen nie jest jeszcze gotowa na poważny, stały związek. Szybko okaże się, że miłosny zawód nie jest największym problemem skłóconej pary. Gdy zagrożone jest życie nawet pierścionek zaręczynowy schodzi na dalszy plan.

Mam zwyczaj do dzieł filmowych podchodzić ze stosunkiem nabożnym. W końcu żeby powstał jakikolwiek obraz musi ciężko pracować co najmniej kilkanaście osób, zazwyczaj utalentowanych znacznie bardziej niż nam się wydaje. Dodatkowo sporą sympatią darzę Liv Tyler, która może nie jest aktorką genialną, ale z pewnością zdolną i o wyjątkowej urodzie. Niestety pomimo moich szczerych chęci i walorów ślicznej Amerykanki, podczas seansu "Nieznajomych" nudziłem się jak mops i zamiast się bać (w końcu o to chodzi w tego typu filmach) myślałem o zbliżającym się pojedynku jedenastki Leo Beenhakkera z chłopcami z San Marino.

Podsumowując: Doradzam wszystkim nieznajomym żeby "Nieznajomi" pozostali dla nich nieznajomi.

OSTATNIE

18.07.2019
Edward Furlong powróci jako John Connor w filmie "Terminator: Mroczne przeznaczenie". więcej
18.07.2019
Kid Cudi, Chloë Sevigny oraz Alice Braga zagrają w serialu "We Are Who We Are" dla HBO. więcej
18.07.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Top Gun: Maverick" z Tomem Cruise'em. więcej
18.07.2019
Jack Huston, Jason Schwartzman i Ben Whishaw dołączyli do obsady czwartego sezonu cyklu "Fargo". więcej
18.07.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Jay and Silent Bob Reboot". więcej