Nie będzie Kleszcza

Nie będzie Kleszcza
ZOBACZ GALERIĘ Nie będzie Kleszcza

Nie będzie Kleszcza

Nieco niezdarny superbohater Kleszcz nie doczeka się następnego sezonu w najbliższym czasie.

Seria "The Tick" zainspirowana jest komiksem o tym samym tytule. Postać w 1986 roku stworzył Ben Edlund. On też odpowiada za scenariusz cyklu, jak również jest jednym z producentów wykonawczych. Projekt opisywany jest jako hybryda humoru i superbohaterskiej akcji, z postaciami, które łatwo pokochać.

Serial doczekał się dwóch sezonów zrealizowanych dla Amazon, później został zawieszony. Teraz twórca Kleszcza potwierdził, że ciąg dlaszy nie dojdzie do skutku - przynajmiej nie wkrótce.

- Po wielu próbach nie znaleźliśmy domu dla Kleszcza - wyjaśnił Edlund. - Mimo to jestem dumny z całej ekipy i obsady, scenarzystów i fanów. Będziemy szukać nowych możliwości.

W serialu "The Tick" Peter Serafinowicz wcielał się w tytułowego Kleszcza, nieco zagubionego, ale zdeterminowanego superbohatera, który postanawia zmierzyć się z niebezpiecznym Terrorem (w tej roli Jackie Earle Haley). W walce dobra ze złem nie jest sam.

OSTATNIE

20.07.2019
Lupita Nyong'o bardzo ucieszyła się z tego, że Beyoncé śpiewa o niej w piosence "Brown Skin Girl". więcej
20.07.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu "Wiedźmin". więcej
19.07.2019
Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Nastolatka zgłasza gwałt, a potem odwołuje zeznania. Dwie policjantki z innego stanu badają dowody, które mogą pomóc w odkryciu prawdy. więcej
19.07.2019
Beyoncé opublikowała teledysk do piosenki "Bigger" z albumu "The Gift" inspirowanego Afryką i filmem "Król Lew". więcej
19.07.2019
W sieci pojawił się klip z filmu "Dora i Miasto Złota". więcej