Nicolas Winding Refn kręci kobiecy horror

Kolejnym filmem Nicolasa Windinga Refna będzie horror "The Neon Demon".

Po tym jak duński reżyser nakręcił w Los Angeles thriller "Drive" marzy aby wrócić do miasta i zrealizować kolejny film, który w szczególności podkreślałby jego wizualny koloryt. Będzie to horror "The Neon Demon", w którym w roli głównej wystąpią młode aktorki. Scenariusz do filmu wyszedł spod pióra Nicolasa Windinga Refna i Mary Laws.

Jak na razie artysta jest dość enigmatyczny w kwestii fabuły. Zdradził jedynie, iż "pewnego dnia obudził się i zdał sobie sprawę, że jest otoczony i zdominowany przez kobiety". - Wówczas odczułem nagłą potrzebę nakręcenia horroru o tym złowrogim pięknie - dodał Refn.

Zdjęcia rozpoczną się w pierwszym kwartale 2015 roku i będą kręcone w Los Angeles. Zdjęcia nakręci Philippe Le Sourd. Film zmontuje Philippe Le Sourd, a Cliff Martinez napisze muzykę.

Ostatnim filmem w dorobku Refna jest thriller "Tylko Bóg wybacza".

OSTATNIE

15.12.2017
Studio Paramount Pictures planuje nakręcić nową wersję sensacyjnego filmu "48 godzin". więcej
15.12.2017
Netflix zamówił trzeci sezon serialu "Frontier" z Jasonem Momoą w roli głównej. więcej
15.12.2017
Catherine Keener dołączyła do komediowego serialu "Kidding", w którego obsadzie znalazł się już Jim Carrey. więcej
15.12.2017
Studio Warner Bros. opublikowało pierwszy plakat filmu "Ocean's 8", czyli kobiecej wersji "Ocean's 11". więcej
15.12.2017
Terrence Howard ("Imperium") i Wesley Snipes ("Blade"), a także Eiza González ("Baby Driver") oraz raper T.I. ("Ant-Man") wystąpią w filmie "Cut Throat City", za którego kamerą stanie inny hiphopowy gwiazdor, RZA, znany z Wu-Tang Clanu. więcej