Miley Cyrus refleksyjna po rozstaniu

Miley Cyrus refleksyjna po rozstaniu
ZOBACZ GALERIĘ Miley Cyrus refleksyjna po rozstaniu

Miley Cyrus refleksyjna po rozstaniu

Miley Cyrus zamieściła filozoficzny wpis na Instagramie po rozstaniu z Liamem Hemsworthem.

Miley Cyrus wrzuciła na Instagram swoje zdjęcie z wakacji we Włoszech i opatrzyła je swoimi przemyśleniami.

- Nie walcz z ewolucją, bo nigdy nie wygrasz - napisała artystka. - Góra, na której stoję, kiedyś była pod wodą, połączona z Afryką. Dolomity nie powstały jednego dnia, miliony lat powstało to wspaniałe piękno, ale zmiana jest nieunikniona. Mój tata zawsze mi powtarzał: "Natura nigdy się nie spieszy, ale zawsze jest na czas". To zdanie napełnia moje serce spokojem i nadzieją. Nauczono mnie szanować planetę i zobowiązuję się robić to samo z moim życiem.

W serwisach plotkarskich pojawiły się informacje, że Miley Cyrus związała się z Kaitlynn Carter.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2009 roku, kiedy poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka". W 2012 roku zaręczyli się, by rozstać się kilka miesięcy później. Przez dwa lata nie byli razem, ale wrócili do siebie w grudniu 2015 roku.

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu "Hannah Montana". Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus" (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo "Miley Cyrus and Her Dead Petz". Jej najnowszy album to "Younger Now" z 2017 roku. w 2009 roku wydała EP-kę "She Is Coming". Gwiazda, która jest także aktorką, niedawno zagrała w serialu Woody'ego Allena, "Crisis in Six Scenes".

Liama Hemswortha można było podziwiać w filmach "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" ("Independence Day: Resurgence") czy komedii "Jak romantycznie!".

OSTATNIE

21.08.2019
Priyanka Chopra zagra w filmie Roberta Rodrigueza "We Can Be Heroes". więcej
21.08.2019
David Oyelowo zagra u boku George'a Clooneya w filmie "Dzień dobry, północy" na podstawie powieści Lily Brooks-Dalton. więcej
21.08.2019
John Carpenter skomponuje muzykę do dwóch kolejnych kontynuacji horroru "Halloween". więcej
21.08.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Bombshell", którego bohaterką będzie dziennikarka Fox News Megyn Kelly. więcej
21.08.2019
W sieci pojawił się spory fragment dokumentalnego filmu "Miles Davis: Birth of the Cool". więcej