Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey śpiewają dla "Aniołków Charliego"

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey śpiewają dla "Aniołków Charliego"
ZOBACZ GALERIĘ Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey śpiewają dla "Aniołków Charliego"

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey śpiewają dla "Aniołków Charliego"

Wiele wskazuje na to, że Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey nagrały wspólną piosenkę do filmu "Aniołki Charliego".

Z postu wrzuconego przez Miley Cyrus na Instagram wynika, że wokalistka z pomocą Ariany Grande i Lany Del Rey nagrała piosenkę do nowej wersji "Aniołki Charliego". Twórcy filmu zapowiedzieli na jutro zwiastun więc prawdopodobnie usłyszymy w nim choć fragment nowej kompozycji.

Film "Aniołki Charliego" inspirowany jest serialem z przełomu lat 70. i 80. Stworzone przed laty przez Ivana Goffa i Bena Robertsa przygody seksownych absolwentek Akademii Policyjnej (grały je Jaclyn Smith, Farrah Fawcett i Kate Jackson), które podejmują pracę w prywatnej agencji detektywistycznej, doczekały się już wersji kinowej (filmów z 2000 i 2003 roku) oraz serialu (2011). Teraz znowu zagoszczą na dużym ekranie.

Aniołki grają Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska. Patrick Stewart gra Johna Bosleya, przewodnika i doradcę aniołków. Postać tę zagrają także Elizabeth Banks (jej kobiecą wersję) i Djimon Hounsou. Luis Gerardo Méndez zagra bohatera o pseudonimie Święty. W filmie pojawi się także Sam Claflin.

Reżyseruje Elizabeth Banks ("Pitch Perfect 2", "Power Rangers"). Przy filmie pracuje również mąż aktorki, producent Max Handelman. Doug Miro i Carlo Bernard (twórcy "Narcos") napisali scenariusz.

OSTATNIE

18.07.2019
Edward Furlong powróci jako John Connor w filmie "Terminator: Mroczne przeznaczenie". więcej
18.07.2019
Kid Cudi, Chloë Sevigny oraz Alice Braga zagrają w serialu "We Are Who We Are" dla HBO. więcej
18.07.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Top Gun: Maverick" z Tomem Cruise'em. więcej
18.07.2019
Jack Huston, Jason Schwartzman i Ben Whishaw dołączyli do obsady czwartego sezonu cyklu "Fargo". więcej
18.07.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Jay and Silent Bob Reboot". więcej