Mike Patton komponuje pod Stephena Kinga

Mike Patton komponuje pod Stephena Kinga
ZOBACZ GALERIĘ Mike Patton komponuje pod Stephena Kinga

Mike Patton komponuje pod Stephena Kinga

Mike Patton nawiązał współpracę z Netfliksem. Wokalista znany m.in. z Faith No More przygotował muzykę do filmu "1922" na podstawie prozy Stephena Kinga.

Za scenariusz i reżyserię produkcji, która właśnie została udostępniona na platformie odpowiada Zak Hilditch.

130-stronicowe opowiadanie "1922" jest przedstawione z perspektywy Wilfreda Jamesa, który przyznał się do zabicia żony Arlette w Nebrasce. Po zakopaniu ciała, zaczyna być terroryzowany przez szczury i wkrótce zaczyna wierzyć, że duch żony ją nawiedza. Thomas Jane gra Wilfreda, a Molly Parker jego żonę. W obsadzie znaleźli się również Dylan Schmid, Kaitlyn Bernard, Brian D'Arcy James i Neal McDonough.

Z napisów widzowie dowiedzą się, że Mike Patton napisał muzykę do obrazu. Poszerzona wersja ścieżki dźwiękowej ukaże się nakładem jego wytwórni Ipecac Recordings w 2018 roku.Patton znany także z zespołów Tomahawk, Dead Cross i Fantomas, wcześniej odpowiadał za soundtracki do filmów "Drugie oblicze" i "Adrenalina 2. Pod napięciem".

Ostatnie wydawnictwo Amerykanina to imienny longplay supergrupy Dead Cross z sierpnia 2017 roku. W skład kapeli poza Pattonem wchodzą Dave Lombardo (Slayer, Suicidal Tendencies, Misfits), Justin Pearson (The Locust, Head Wound City) i Michael Crain.
Tagi: Mike Patton

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej