Michael Weatherly kręci Matę Hari

Michael Weatherly kręci Matę Hari
ZOBACZ GALERIĘ Michael Weatherly kręci Matę Hari

Michael Weatherly kręci Matę Hari

Stacja The CW przymierza się do realizacji serialu o egzotycznej tancerce i szpiegu, Macie Hari. W projekt zaangażował się Michael Weatherly.

Aktor znany z "Agentów NCIS" nie tylko zagra w potencjalnym cyklu, ale i będzie jego producentem wykonawczym. Dzieło ma przybliżać życie sławnej tancerki, kochanki i podwójnej agentki działającej w czasie I wojny światowej.

Scenariusz pisze Micah Schraft ("Jane the Virgin", "Jessica Jones"). Akcja rozpocznie się od brutalnego zabójstwa narzeczonego tytułowej bohaterki. Wydarzenie to pchnęło Matę Hari do zaangażowania się w międzynarodowe szpiegostwo.

Mata Hari pochodziła z Holandii. Na początku XX wieku wybrała się do Paryża, gdzie występowała jako egzotyczna tancerka. Wśród jej kochanków i klientów byli wpływowi politycy i oficerowie. W 1917 roku Mata Hari została oskarżona we Francji o szpiegostwo. Miała działać jako podwójny agent na usługach Francji i Niemiec.

Michael Weatherly ostatnio grał w cyklu "Bull".

OSTATNIE

20.04.2018
Sophia Lillis zagra główną rolę w filmie "Nancy Drew and the Hidden Staircase". więcej
20.04.2018
Noah Emmerich dołączył do Sachy Barona Cohena w serialu "The Spy". więcej
20.04.2018
Trzeci sezon serialu "Ash kontra martwe zło" będzie ostatnim. więcej
20.04.2018
Kelly Macdonald i Iffran Khan zagrali główne role w filmie "Puzzle". więcej
20.04.2018
Jason Sudeikis, Josh Gad, Bill Hader, Danny McBride oraz Peter Dinklage powrócą w obsadzie głosowej animacji "The Angry Birds Movie 2". więcej