Michael Socha w klipie Elderbrooka i Rudimental

Michael Socha w klipie Elderbrooka i Rudimental
ZOBACZ GALERIĘ Michael Socha w klipie Elderbrooka i Rudimental

Michael Socha w klipie Elderbrooka i Rudimental

Elderbrook połączył siły z supergrupą Rudimental by wspólnie wydać letni hit "Something About You". Piosenka jest następcą singla "How Do You", który Elderbrook wyprodukował z Diplo.

Do utworu "Something About You" powstał również emocjonalny teledysk, który wyjaśnia jak ważne jest łamanie barier, łączenie sił i nawiązywanie bliskich, ludzkich relacji. W klipie wyreżyserowanym przez Luke'a Davisa pojawia się m. in. Michael Socha, znany z seriali "Czarnobyl", "Być Człowiekiem" czy "This Is England". Według Elderbrooka "teledysk ukazuje, jak wielu z nas codziennie zmaga się z różnymi problemami i jak ważne jest to, by o nich rozmawiać i razem sobie z nimi radzić".

"Something About You" znalazło się na EP-ce Rudimental "Distinction", która dziś ma premierę. Na mini albumie znalazły się cztery nowe utwory, w których Rudimental wracają do swych klubowych korzeni. Nagrania powstały we współpracy z najgorętszymi obecnie nazwiskami sceny tanecznej.

Zespół połączył siły z brooklyńskimi innowatorami sceny house i techno, czyli The Martinez Brothers, mistrzami nurtu UK garage - Preditah oraz ze wspomnianym wcześniej Elderbrookiem, którego singiel "Cola" nagrany wraz z duetem Camelphat pokrył się w Polsce złotem. Na krążku słyszymy też zdobywające coraz większy rozgłos wokalistki Caitlyn Scarlett oraz związaną z wytwórnią Major Tom, Morgan.

Tagi: Elderbrook

OSTATNIE

19.08.2019
Betty Gilpin i J.K. Simmons zagrają u boku Chrisa Pratta w filmie "Ghost Draft". więcej
19.08.2019
Dan Stevens zagra u boku Rachel McAdams i Willa Ferrella w komedii muzycznej Netfliksa "Eurowizja". więcej
19.08.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu Bruce'a Springsteena związany z niedawno wydanym albumem "Western Stars". więcej
19.08.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź trzeciego sezonu serialu "Wspaniała pani Maisel". więcej
19.08.2019
23 sierpnia, na platformie Netfix zadebiutuje trzeci sezon serialu "Trzynaście powodów". Tego samego dnia w serwisach cyfrowych pojawi się ścieżka dźwiękowa. więcej