Michael Kenneth Williams wycięty z filmu o Hanie Solo

Michael Kenneth Williams wycięty z filmu o Hanie Solo
ZOBACZ GALERIĘ Michael Kenneth Williams wycięty z filmu o Hanie Solo

Michael Kenneth Williams wycięty z filmu o Hanie Solo

Nie zobaczymy Michaela Kennetha Williamsa w filmie o Hanie Solo. Rola grana przez aktora została wycięta ze spin-offu "Gwiezdnych wojen".

Aktor, który otrzymał nominację do Emmy ("Długa noc") miał zagrać kluczową dla fabuły postać. Okazało się, że jednak nie jest ona aż tak ważna, i po tym jak reżyserię projektu przejął (po odejściu Phila Lorda i Chrisa Millera) Ron Howard, cała sekwencja z udziałem Michaela Kennetha Williamsa została wycięta.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, co stworzyłem z tamtymi reżyserami, ale jest jak jest - skomentował aktor.

Przypomnijmy, że w filmie o Hanie Solo w roli głównej występuje Alden Ehrenreich. W obsadzie znaleźli się także Emilia Clarke, Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover, Thandie Newton i Michael Kenneth Williams.

Dzieło opowiadać będzie o młodym Hanie Solo, przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley.

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku.

Michael K. Williams znany jest z seriali "Zakazane imperium", "Długa noc" czy filmów "Zniewolony: 12 Years a Slave", "Wada ukryta" i "Assassin's Creed".

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej