Maya Rudolph z Melissą McCarthy i kukiełkami

Maya Rudolph z Melissą McCarthy i kukiełkami
ZOBACZ GALERIĘ Maya Rudolph z Melissą McCarthy i kukiełkami

Maya Rudolph z Melissą McCarthy i kukiełkami

Maya Rudolph dołączyła do Melissy McCarthy w komedii kukiełkowej "The Happytime Murders" Briana Hensona. Aktorki już razem występowały w przeboju "Druhny".

Syn legendarnego twórcy Muppetów Jima Hensona, teraz sam przygotowuje kukiełkowy projekt. W przeciwieństwie do dzieł ojca, będzie to pikantna produkcja skierowana do widowni dorosłej.

Film przedstawi świat, w którym ludzie i lalki współegzystują, ale nie na równych prawach. Kiedy kukiełki z popularnego telewizyjnego show "The Happytime Gang" giną w tajemniczych okolicznościach, były glina z ich klasy, a teraz prywatny detektyw, wraz z byłą ludzką partnerką z policji w Los Angeles, postanawiają rozwiązać zagadkę ich śmierci. Melissa McCarthy wcieli się w policjantkę. Nie ujawniono, kogo sportretuje Maya Rudolph.

Scenariusz "The Happytime Murders" piszą Todd Berger, Dee Austin Robertson oraz Erich i Jon Hoeberowie. McCarthy razem z mężem Benem Falcone'em zajmą się produkcją z ramienia ich firmy On the Day Productions.

Maya Rudolph znana jest z komedii "Druhny", "Siostry" czy obrazu "Wada ukryta", a także seriali "The Awesomes" i "Prawomocny" oraz programu "Saturday Night Live".

OSTATNIE

25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej
24.02.2018
Ed Sheeran chce zagrać w filmie, do którego zdążył już napisać muzykę więcej
24.02.2018
W sieci pojawiła się zapowiedź komediowego serialu "Barry" z Billem Haderem w roli głównej. więcej