Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii

Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii
ZOBACZ GALERIĘ Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii

Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii

Od 13 maja Martę Nieradkiewicz, Piotra Żurawskiego i Jacka Braciaka będzie można oglądać w nowej polskiej komedii - "Kamper".

Film wyreżyserował Łukasz Grzegorzek na podstawie scenariusza, który napisał we współpracy z Krzysztofem Umińskim. To opowieść o miłości i lęku przed dorosłością. To również historia o budowaniu poczucia bezpieczeństwa i nagłym traceniu gruntu pod nogami.

Mania i Kamper. Para trzydziestolatków, kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu robią razem czy osobno. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. Kiedy w jej życiu pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża. Czy na pewno chce spędzić z nim resztę życia? Kamper musi się ogarnąć. Zacznie jednak od romansu z ognistą nauczycielką hiszpańskiego.

W obsadzie znalazła się również Justyna Suwała, którą mogliśmy niedawno oglądać w "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej. Zdjęcia do filmu zrealizowała Weronika Bilska, a muzykę przygotował Czarny HIFI.

Na YouTube można obejrzeć zwiastun komedii.

OSTATNIE

19.08.2019
Betty Gilpin i J.K. Simmons zagrają u boku Chrisa Pratta w filmie "Ghost Draft". więcej
19.08.2019
Dan Stevens zagra u boku Rachel McAdams i Willa Ferrella w komedii muzycznej Netfliksa "Eurowizja". więcej
19.08.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu Bruce'a Springsteena związany z niedawno wydanym albumem "Western Stars". więcej
19.08.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź trzeciego sezonu serialu "Wspaniała pani Maisel". więcej
19.08.2019
23 sierpnia, na platformie Netfix zadebiutuje trzeci sezon serialu "Trzynaście powodów". Tego samego dnia w serwisach cyfrowych pojawi się ścieżka dźwiękowa. więcej