"Magnum" wraca do telewizji z kobietą

Telewizja CBS przygotowuje nową wersję serialu "Magnum". Tym razem tytułowego detektywa wspomagać będzie też kobieta.

Bohaterem serialu, który trafił do telewizji latach 80. XX wieku był tytułowy prywatny detektyw odtwarzany przez Toma Sellecka. Obok niego w serii grali John Hillerman, Roger E. Mosley oraz Larry Manetti.

W nowej wersji ekipa dochodzeniowa nadal liczy czterech członków, tyle że jednym z nich jest kobieta. Konkretnie zamiast Jonathana Quayle Higginsa III zobaczymy Juliet Higgins. Kobieta ma na koncie pracę w MI:6 (brytyjski wywiad). Grupa pod przewodnictwem Thomasa Magnuma będzie zajmować się sprawami kryminalnymi, którymi nikt inny zająć się nie chce. Akcja oczywiście ma miejsce na Hawajach, a Magnum wciąż jest weteranem wojennym (tyle, że teraz wrócił z Afganistanu) .

Za nowa wersję serialu odpowiada Peter Lenkov, który ma już na koncie udane rebooty "Hawaii 5.0" oraz "MacGyvera". Tom Selleck nie będzie bezpośrednio zaangażowany w powstanie serii, ale podobno udzielił błogosławieństwa producentom.
Tagi: Peter Lenkov

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej