Lady Gaga ma szanse na dwa Złote Globy

Lady Gaga ma szanse na dwa Złote Globy
ZOBACZ GALERIĘ Lady Gaga ma szanse na dwa Złote Globy

Lady Gaga ma szanse na dwa Złote Globy

Lady Gaga, Kendrick Lamar, Annie Lennox i Troye Sivan znaleźli się wśród nominowanych do nagrody Złotych Globów.

Lady Gaga, która ma już Złotego Globa za rolę w serialu "American Horror Story" tym razem dostała aż dwie nominacje. Poza tą za role w filmie "Narodziny gwiazdy" dostała także wyróżnienie za piosenkę "Shallow". W razie wygranej w tej drugiej kategorii będzie musiała podzielić się nagrodą z Markiem Ronsonem, Anthonym Rossomando oraz Andrew Wyattem.

Kendrick Lamar (oraz Anthony Tiffith, Sounwave, SZA i Al Shux) otrzymali nominację za piosenkę "All the Stars" z filmu "Czarna Pantera". Dolly Parton i Linda Perry mają szansę na Złotego Globa za piosenkę "Girl in the Movies" z filmu "Kluseczka". Troye Sivan otrzymał nominację za "Boy Erased" z filmu "Wymazać siebie" a Annie Lennox za "Requiem for A Private War" z filmu "A Private War".

Za muzykę nominację dostali Marco Beltrami za "Ciche miejsce", Alexandre Desplat za "Wyspę psów", Ludwig Göransson za "Czarną Panterę", Justin Hurwitz za "Pierwszego człowieka" i Marc Shaiman za "Mary Poppins powraca".
Tagi: Lady GaGa

OSTATNIE

23.02.2019
Dzień przed galą oscarowa w Hollywood wręczono Złote Maliny. więcej
23.02.2019
Yorgos Lanthimos zajmie się reżyserią thrillera na podstawie powieści "Pop. 1280". więcej
22.02.2019
W sieci pojawił zwiastun drugiego sezonu serialu "Barry". więcej
22.02.2019
Natalie Dormer wystąpi w serialu będącym kontynuacją "Domu grozy" ("Penny Dreadful"). więcej
22.02.2019
Jussie Smollett, którego oskarżono o sfingowanie homofobicznego ataku na siebie, został zwolniony z serialu "Imperium". więcej