Lady Gaga ma szanse na dwa Złote Globy

Lady Gaga ma szanse na dwa Złote Globy
ZOBACZ GALERIĘ Lady Gaga ma szanse na dwa Złote Globy

Lady Gaga ma szanse na dwa Złote Globy

Lady Gaga, Kendrick Lamar, Annie Lennox i Troye Sivan znaleźli się wśród nominowanych do nagrody Złotych Globów.

Lady Gaga, która ma już Złotego Globa za rolę w serialu "American Horror Story" tym razem dostała aż dwie nominacje. Poza tą za role w filmie "Narodziny gwiazdy" dostała także wyróżnienie za piosenkę "Shallow". W razie wygranej w tej drugiej kategorii będzie musiała podzielić się nagrodą z Markiem Ronsonem, Anthonym Rossomando oraz Andrew Wyattem.

Kendrick Lamar (oraz Anthony Tiffith, Sounwave, SZA i Al Shux) otrzymali nominację za piosenkę "All the Stars" z filmu "Czarna Pantera". Dolly Parton i Linda Perry mają szansę na Złotego Globa za piosenkę "Girl in the Movies" z filmu "Kluseczka". Troye Sivan otrzymał nominację za "Boy Erased" z filmu "Wymazać siebie" a Annie Lennox za "Requiem for A Private War" z filmu "A Private War".

Za muzykę nominację dostali Marco Beltrami za "Ciche miejsce", Alexandre Desplat za "Wyspę psów", Ludwig Göransson za "Czarną Panterę", Justin Hurwitz za "Pierwszego człowieka" i Marc Shaiman za "Mary Poppins powraca".
Tagi: Lady GaGa

OSTATNIE

09.12.2018
W sieci pojawił się jeszcze jeden klip promujący animację "Spider-Man Uniwersum". więcej
09.12.2018
Animacja "Ralph Demolka w internecie" trzeci tydzień z rzędu zameldowała się na pierwszej pozycji box office w USA. więcej
09.12.2018
W sieci pojawił się zwiastun serialu na podstawie komiksu "The Umbrella Academy", którego współautorem jest Gerard Way z My Chemical Romance. Rockowy muzyk współpracował nad projektem z ilustratorem, Gabrielem Bá. więcej
08.12.2018
Zwiastun filmu "Avengers: Endgame" w ciągu 24 godzin był odtwarzany 289 milionów razy. więcej
08.12.2018
Tom Mison, Tommy Dewey i Ashley Madekwe zagrają w serialu inspirowanym filmem "Cztery wesela i pogrzeb". więcej