Kup auto z "Baby Drivera" i teledysku Run The Jewels

Kup auto z "Baby Drivera" i teledysku Run The Jewels
ZOBACZ GALERIĘ Kup auto z "Baby Drivera" i teledysku Run The Jewels

Kup auto z "Baby Drivera" i teledysku Run The Jewels

"Baby Driver" to niewątpliwie jedna z lepszych kinowych wakacyjnych propozycji. Poza świetnym aktorstwem, znakomitym soundtrackiem, mieliśmy tam także wspaniałe auta. Jedno z nich można kupić na eBayu.

Subaru WRX, które widzieliśmy w scenie otwarcia trafiło na sprzedaż. Cena za filmowy pojazd to 48 200 dolarów. Auto nie tylko pojawiło się w obrazie z Anselem Elgortem za kółkiem, ale także w klipie "Chase Me" Danger Mouse'a, Big Boia i Run The Jewels. Ponadto "pojawiło" się na czerwonym dywanie podczas premiery "Baby Drivera" w Los Angeles. Acha, i jest czerwone. Jak zapewnia sprzedawca, samochód jest jak najbardziej sprawny i nadaje się do jazdy.

By przypomnieć sobie jak wygląda, pod tym adresem można obejrzeć otwierającą scenę filmu "Baby Driver", a tutaj teledysk "Chase Me".

Dokładny opis samochodu można znaleźć przy ofercie na eBayu. http://www.ebay.com/itm/253097700774?afsrc=1&rmvSB=true#viTabs_0

Przypomnijmy, że bohaterem "Baby Driver" jest młody kierowca, który ze względu na swój wygląd otrzymał ksywkę Baby (w tej roli Ansel Elgort). Chłopak specjalizuje się w brawurowej jeździe samochodem i zapewnia ucieczkę po napadach na banki. W obsadzie znaleźli się także Lily James, Jon Hamm, Jamie Foxx i Kevin Spacey. Za kamerą stanął Edgar Wright.

OSTATNIE

25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej
24.02.2018
Ed Sheeran chce zagrać w filmie, do którego zdążył już napisać muzykę więcej
24.02.2018
W sieci pojawiła się zapowiedź komediowego serialu "Barry" z Billem Haderem w roli głównej. więcej