Królowe krzyku znów krzyczą

Reakcja na królowe krzyku może być tylko jedna - krzyk.

W sieci pojawił się kolejny klip zapowiadający drugą odsłonę serialu "Królowe krzyku". Tym razem widzimy Zayday Williams (w tej roli Keke Palmer), która krzykiem reaguje na widok Chanel Oberlin (Emma Roberts), Chanel #3 (Billie Lourd) i Chanel #5 (Abigail Breslin). W nowym teaserze ponownie pojawia się również Hester Ulrich (Lea Michele) w masce Hannibala Lectera oraz wcielający się w lekarzy Jamie Lee Curtis, John Stamos (jako dr Brock Holt) i Taylor Lautner (dr Cassidy Cascad). 30-sekundowe wideo można obejrzeć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie antologicznej serii Ryana Murphy'ego ("Glee", "American Horror Story") obserwować będziemy, co dzieje się w szpitalu, którym zarządza Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis) i w którym zatrudnione zostają Chanel. Dr Cassidy cierpi na dziwną przypadłość i zostaje głównym podejrzanym, gdy w szpitalu zaczyna dochodzić do tragedii, a dr Brock jest genialnym, acz tajemniczym chirurgiem.

Amerykańska premiera drugiego sezonu odbędzie się 20 września. W Polsce cykl emituje kanał Fox.

OSTATNIE

25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej
24.02.2018
Ed Sheeran chce zagrać w filmie, do którego zdążył już napisać muzykę więcej
24.02.2018
W sieci pojawiła się zapowiedź komediowego serialu "Barry" z Billem Haderem w roli głównej. więcej