Kristen Bell i Dax Shepard urządzają świąteczną imprezę w klipie Sii

Kristen Bell i Dax Shepard urządzają świąteczną imprezę w klipie Sii
ZOBACZ GALERIĘ Kristen Bell i Dax Shepard urządzają świąteczną imprezę w klipie Sii

Kristen Bell i Dax Shepard urządzają świąteczną imprezę w klipie Sii

Sia opublikowała teledysk do świątecznej piosenki "Santa's Coming for Us". W filmiku pojawiają się gwiazdy dużego i małego ekranu, w tym Kristen Bell i Dax Shepard.

W wideo widzimy Kristen Bell i Daksa Sheparda urządzających świąteczne przyjęcie. W klipie pełnym okolicznościowych dekoracji występuje także Caleb McLaughlin znany z serialu "Stranger Things" oraz Sophia Lillis i Wyatt Oleff, których niedawno można było oglądać w horrorze "To". Za kamerą stanął Marc Klasfeld. Bożonarodzeniowy teledysk można obejrzeć poniżej.

"Santa's Coming for Us" promuje świąteczny album "Everyday Is Christmas", który Sia wydała 17 listopada. Producentem materiału jest Greg Kurstin.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, "OnlySee", wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój "Diamonds". Współtworzyła też utwory "Titanium" David Guetta i "Wild Ones" Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty "1000 Forms of Fear" (2014), z której pochodził hit "Chandelier". Jej najnowsze wydawnictwo to "This Is Acting" ze stycznia 2016 roku. Ostatnio nagrała razem z Zaynem piosenkę "Dusk Till Dawn" oraz "Rainbow" do animacji "My Little Pony. Film", w której także udzieliła się w dubbingu.

Tagi: Sia

OSTATNIE

14.12.2017
Stacja USA Network zdecydowała o realizacji czwartego sezonu serialu "Mr. Robot". więcej
14.12.2017
Scoot McNairy dołączył do obsady filmu "The Parts You Lose" z Mary Elizabeth Winstead i Aaronem Paulem. więcej
14.12.2017
Znany z serialu "Stranger Things" Finn Wolfhard zagra jedną z głównych ról w horrorze "The Turning". więcej
13.12.2017
Do sieci trafiła zapowiedź opartego na faktach nowego filmu Clinta Eastwooda, "The 15:17 to Paris". więcej
13.12.2017
Kate Winslet przyznała, że często woli sama się czesać i malować, nawet jeśli przygotowuje się na większą imprezę i paradowanie po czerwonym dywanie. więcej