Kolejni aktorzy w obsadzie \"Punishera\"

Dash Mihok, Colin Salmon i Doug Hutchinson wystąpią w filmie \"Punisher: War Zone\" w reżyserii Lexi Alexander. Aktorzy partnerować będą na ekranie Rayowi Stevensonowi.

Informacja o nowych członkach obsady pojawiła się na oficjalnej stronie pani reżyser, wraz z entuzjastycznym komentarzem na temat ich umiejętności.

- Niewielu reżyserów pracujących nad filmami akcji może powiedzieć, że nie ma wśród obsady przynajmniej jednego kiepskiego aktora, do którego zatrudnienia ich zmuszono - czytamy. - Ja wciąż, odpukać, mogę to powiedzieć. Mam najlepszą obsadę pod słońcem. Bogowie filmu czuwają nade mną.

Obraz będzie kontynuacją dzieła \"The Punisher\" z 2004 roku, opowiadającego historię byłego żołnierza owładniętego po śmierci rodziny żądzą zemsty.

Dasha Mihoka mogliśmy oglądać w lutym tego roku w obrazie \"Hollywoodland\".

Colin Salmon wystąpił w dramacie \"Wszystko gra\" Woody\'ego Allena. Film trafił na polskie ekrany w kwietniu 2006 roku.

Ray Stevenson znany jest z roli Tytusa Pullo w serialu \"Rzym\".

Lexi Alexander ma na koncie dzieło \"Hooligans\", które wyreżyserowała według własnego scenariusza. Polska premiera obrazu odbyła się w styczniu 2006 roku.

OSTATNIE

19.08.2019
Betty Gilpin i J.K. Simmons zagrają u boku Chrisa Pratta w filmie "Ghost Draft". więcej
19.08.2019
Dan Stevens zagra u boku Rachel McAdams i Willa Ferrella w komedii muzycznej Netfliksa "Eurowizja". więcej
19.08.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu Bruce'a Springsteena związany z niedawno wydanym albumem "Western Stars". więcej
19.08.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź trzeciego sezonu serialu "Wspaniała pani Maisel". więcej
19.08.2019
23 sierpnia, na platformie Netfix zadebiutuje trzeci sezon serialu "Trzynaście powodów". Tego samego dnia w serwisach cyfrowych pojawi się ścieżka dźwiękowa. więcej