John Legend i Chrissy Teigen spodziewają się dziecka

John Legend i Chrissy Teigen spodziewają się dziecka
ZOBACZ GALERIĘ John Legend i Chrissy Teigen spodziewają się dziecka

John Legend i Chrissy Teigen spodziewają się dziecka

Wokalista R&B John Legend oraz jego żona Chrissy Teigen ponownie zostaną rodzicami. Modelka i prezenterka telewizyjna jest w ciąży.

John Legend i Chrissy Teigen ujawnili, że ich 17-miesięczna córka Luna zostanie siostrą. - Od dawna to planowali - zdradza informator magazynu "People". - Chrissy jest przeszczęśliwa.

Gwiazda zmieściła na Instagramie krótki klip, w którym to mała Luna informuje o drugim dziecku pary. Słodkie wideo można obejrzeć tutaj. Teigen zamieściła też na Snapchacie fotkę z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem.

John Legend i Chrissy Teigen pobrali się we wrześniu 2013 roku we Włoszech.

John Legend to amerykański wokalista nagrodzony 10 statuetkami Grammy. Współpracował z Kanye Westem, Alicią Keys czy Jayem Z. Jego debiut "Get Lifted" z 2004 roku pokrył się w USA dwukrotną platyną. Ostatnia płyta Amerykanina to "Love in the Future" z sierpnia 2013 roku. Artysta zdobył Oscara i Złoty Glob za piosenkę "Glory", którą nagrał z Commonem do dramatu "Selma". Niedawno nagrał też piosenkę "One Woman Man" do filmu "Ciemniejsza strona Greya" oraz wziął udział w musicalu "La la land". Najnowsza płyta Amerykanina to "Darkness and Light" z grudnia 2016 roku.

Chrissy Teigen współpracuje z Cooking Channel i MTV2. Wystąpiła też gościnnie w sitcomie "Świat według Mindy", a także z LL Cool J-em współprowadzi program "Lip Sync Battle".

OSTATNIE

14.12.2017
Stacja USA Network zdecydowała o realizacji czwartego sezonu serialu "Mr. Robot". więcej
14.12.2017
Scoot McNairy dołączył do obsady filmu "The Parts You Lose" z Mary Elizabeth Winstead i Aaronem Paulem. więcej
14.12.2017
Znany z serialu "Stranger Things" Finn Wolfhard zagra jedną z głównych ról w horrorze "The Turning". więcej
13.12.2017
Do sieci trafiła zapowiedź opartego na faktach nowego filmu Clinta Eastwooda, "The 15:17 to Paris". więcej
13.12.2017
Kate Winslet przyznała, że często woli sama się czesać i malować, nawet jeśli przygotowuje się na większą imprezę i paradowanie po czerwonym dywanie. więcej