Jodie Whittaker idealnym Doktorem Who

Jodie Whittaker idealnym Doktorem Who
ZOBACZ GALERIĘ Jodie Whittaker idealnym Doktorem Who

Jodie Whittaker idealnym Doktorem Who

David Tennant odniósł się do wyboru kobiety do roli Doktora Who.

Przypomnijmy, że w 13. Doktora wcieli się znana z "Broadchurch" Jodie Whittaker. Aktorka "przejmuje" rolę po takich mistrzach, jak Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith i - ostatnio - Peter Capaldi. Tak wielu aktorów w jednej roli możliwe jest dzięki tzw. regeneracji, której postać co jakiś czas ulega.

Reakcje na wybór kobiety do roli Władcy Czasu są dość pozytywne, ale temat nowego odtwórcy postaci zawsze budzi emocje. - Zawsze, gdy Doktor się zmienia, pojawiają się różne opinie, ponieważ to postać, którą ludzie kochają - mówi David Tennant, który grał bohatera w latach 2005 - 2009 (i później kilka razy jeszcze gościnnie). - Traktują go bardzo osobiście, jak kogoś, kogo znają.

- Jodie jest genialna - kontynuuje aktor. - Nikt lepszy - żeby dołączyć do gangu i przenieść serial na zupełnie nowy poziom - nie wpada mi do głowy. To wspaniałe wieści.

Zmian w produkcji jest więcej - rolę showrunnera po Stevenie Moffacie przejął Chris Chibnall.

"Doktor Who" to jedna z popularniejszych brytyjskich produkcji telewizyjnych. Who znany jest widzom już od 1964 roku, choć na jakiś czas zniknął z anteny. Powrócił w roku 2005.

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej