Jennifer Lopez dziewczyną Guess

Jennifer Lopez dziewczyną Guess
ZOBACZ GALERIĘ Jennifer Lopez dziewczyną Guess

Jennifer Lopez dziewczyną Guess

Jennifer Lopez nawiązała współpracę z firmą odzieżową Guess.

48-letnia gwiazda została nową twarzą cenionej marki. - Kiedy Paul Marciano zadzwonił do mnie z pytaniem, czy chcę zostać dziewczyną Guess, byłam poruszona i podekscytowana - komentuje Jennifer Lopez. - To kultowa marka, którą uwielbiam odkąd byłam nastolatką.

- Patrząc na dawne kampanie Guess, widzisz piękne modelki i niezapomniane zdjęcia Paula - dodała. - To wielki komplement, że zostałam wybrana.

Wokalistkę i aktorkę będzie można zobaczyć w kampanii wiosna/lato 2018 roku.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje "If You Had My Love", "I'm Real", "On the Floor", "Jenny from the Block", "Play" czy "All I Have". Dyskografię Amerykanki zamyka album "A.K.A.", który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, "Por Primera Vez". Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Uwikłana", w Polsce emitowanym na TV Puls. Amerykanka potwierdziła też udział w romantycznej komedii "Second Act".

OSTATNIE

14.12.2017
Stacja USA Network zdecydowała o realizacji czwartego sezonu serialu "Mr. Robot". więcej
14.12.2017
Scoot McNairy dołączył do obsady filmu "The Parts You Lose" z Mary Elizabeth Winstead i Aaronem Paulem. więcej
14.12.2017
Znany z serialu "Stranger Things" Finn Wolfhard zagra jedną z głównych ról w horrorze "The Turning". więcej
13.12.2017
Do sieci trafiła zapowiedź opartego na faktach nowego filmu Clinta Eastwooda, "The 15:17 to Paris". więcej
13.12.2017
Kate Winslet przyznała, że często woli sama się czesać i malować, nawet jeśli przygotowuje się na większą imprezę i paradowanie po czerwonym dywanie. więcej