Jamie Lee Curtis pokieruje królowymi krzyku

Jamie Lee Curtis będzie zarządzać królowymi krzyku nie tylko przed kamerą, ale i za nią. Aktorka nakręci jeden z odcinków serialu Ryana Murphy'ego.

Jamie Lee Curtis stanie za kamerą ósmego epizodu nadchodzącej, drugiej odsłony komediowo-horrorowej produkcji. Zdjęcia wyznaczone są na 12 października z emisją planowaną na listopad.

Gwiazda ma już niewielkie doświadczenie za kamerą - nakręciła jeden z odcinków sitcomu "Anything But Love".

W nadchodzących odcinkach antologicznej serii obserwować będziemy, co dzieje się w medycznym Instytucie C.U.R.E., którym zarządza Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis) i w którym zatrudnione zostają Chanel (Emma Roberts, Billie Lourd i Abigail Breslin). Dr Cassidy (Taylor Lautner) cierpi na dziwną przypadłość i zostaje głównym podejrzanym, gdy w szpitalu zaczyna dochodzić do tragedii, a dr Brock (John Stamos) jest genialnym, acz tajemniczym chirurgiem.

Udział potwierdziła też znana z cyklu komedii "I kto to mówi" czy serialu "Zdrówko" Kirstie Alley, która wcieli się w administratorkę instytutu. W obsadzie znaleźli się ponadto Lea Michele, Keke Palmer, Glen Powell, Niecy Nash i James Earl.

Amerykańska premiera drugiego sezonu "Królowych krzyku" odbędzie się 20 września.

OSTATNIE

25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej
24.02.2018
Ed Sheeran chce zagrać w filmie, do którego zdążył już napisać muzykę więcej
24.02.2018
W sieci pojawiła się zapowiedź komediowego serialu "Barry" z Billem Haderem w roli głównej. więcej