Hudson zastąpi Houston?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, aktorka i piosenkarka Jennifer Hudson ma szansę wystąpić w roli Rachel Marron w remake'u słynnego przeboju kinowego "The Bodyguard".

W oryginalnym obrazie Micka Jacksona z 1992 roku rolę tę zagrała zmarła w tym miesiącu Whitney Houston. Był to jej debiut na dużym ekranie. Partnerował jej Kevin Costner.


Wytwórnia Warner Bros. już od pewnego czasu planowała nakręcenie remake'u filmu, jednak tragiczna śmierć Houston nadała projektowi nowy wymiar - będzie on miał charakter hołdu złożonego zmarłej artystce.


Urodzona w 1981 roku w Chicago Jennifer Hudson zadebiutowała na dużym ekranie w 2006 roku rolą Effie Melody White w musicalu "Dreamgirls". Za tę kreację została uhonorowana Oscarem, Złotym Globem, nagrodą BAFTA, Czarną Szpulą, Satelitą oraz nagrodą Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych i Stowarzyszenia Nowojorskich Krytyków Filmowych dla najlepszej aktorki drugoplanowej.


Hudson zagrała jeszcze w sześciu filmach: w "The Family That Preys", "Sekretnym życiu pszczół", dwóch częściach kinowego "Seksu w wielkim mieście", "Skrzydlatych cieniach" i "Winnie".


13 kwietnia światową premierę będzie miał najnowszy obraz z jej udziałem - komedia "The Three Stooges".


http://post.jagran.com

OSTATNIE

19.08.2019
Betty Gilpin i J.K. Simmons zagrają u boku Chrisa Pratta w filmie "Ghost Draft". więcej
19.08.2019
Dan Stevens zagra u boku Rachel McAdams i Willa Ferrella w komedii muzycznej Netfliksa "Eurowizja". więcej
19.08.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu Bruce'a Springsteena związany z niedawno wydanym albumem "Western Stars". więcej
19.08.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź trzeciego sezonu serialu "Wspaniała pani Maisel". więcej
19.08.2019
23 sierpnia, na platformie Netfix zadebiutuje trzeci sezon serialu "Trzynaście powodów". Tego samego dnia w serwisach cyfrowych pojawi się ścieżka dźwiękowa. więcej