"Hostiles": Christian Bale z wąsem i w mundurze

"Hostiles": Christian Bale z wąsem i w mundurze
ZOBACZ GALERIĘ "Hostiles": Christian Bale z wąsem i w mundurze

"Hostiles": Christian Bale z wąsem i w mundurze

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z nowego filmu z Christianem Bale'em - westernu "Hostiles".

Akcja filmu rozgrywać się będzie w roku 1892. Obraz opowie o nienawidzącym rdzennych Amerykanów żołnierzu - kapitanie (w tej roli Christian Bale), który przed odejściem na emeryturę dostaje ostatnie zadanie. Ma eskortować wodza - niegdyś swojego wroga - do rezerwatu w Montanie. W czasie podróży mężczyźni spotykają młodą wdowę, której cała rodzina została wymordowana. Wbrew sobie trójka ta musi połączyć siły, żeby przetrwać i pokonać przeszkody, na które się natyka.

Fotografia, którą obejrzeć można pod tym adresem, przedstawia samego Christiana Bale'a. Ze zdjęcia trudno wnioskować cokolwiek na temat klimatu filmu, ale można za to obejrzeć aktora w kompletnym kostiumie.

W obsadzie znalazła się już również Rosamund Pike, która sportretuje wdowę. Jesse'ego Plemonsa zobaczymy w roli niższego rangą żołnierza, który ma towarzyszyć kapitanowi w przeprawie. Będzie im partnerować Adam Beach.

Reżyserią filmu zajmie się Scott Cooper ("Pakt z diabłem", "Zrodzony w ogniu"), który również naniósł poprawki na scenariusz autorstwa Donalda Stewarta.

OSTATNIE

25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej
24.02.2018
Ed Sheeran chce zagrać w filmie, do którego zdążył już napisać muzykę więcej
24.02.2018
W sieci pojawiła się zapowiedź komediowego serialu "Barry" z Billem Haderem w roli głównej. więcej